Paul is een ongelukkige scenarioschrijver. Op een dag ontmoet hij een zwerver en biedt hem een plek aan om te verblijven. De gestoorde vreemdeling neemt Paul echter in gijzeling en dwingt hem om te schrijven. Hun losgeslagen relatie brengt diep begraven geheimen aan het licht.
Nee, helaas is Black Butterfly nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Victoria Burrows | Casting |
Crew | Renato Agostini | Special Effects Coordinator |
Production | Rod Lurie | Executive Producer |
Production | Scot Boland | Casting |
Sound | Federico Jusid | Original Music Composer |
Production | Marc Frydman | Producer |
Writing | Marc Frydman | Writer |
Production | Barry Brooker | Producer |
Production | David Rogers | Executive Producer |
Directing | Brian Goodman | Director |
Production | Stan Wertlieb | Executive Producer |
Editing | Julia Juaniz | Editor |
Costume & Make-Up | Massimo Cantini Parrini | Costume Design |
Production | Silvio Muraglia | Producer |
Camera | José David Montero | Director of Photography |
Camera | José David Montero | "B" Camera Operator |
Crew | Mauro Aversano | Stunts |
Crew | Mauro Aversano | Stunt Double |
Crew | Alessandro Novelli | Stunt Coordinator |
Editing | Mark Sult | Editor |
Production | Andrea Iervolino | Producer |
Production | Frank Buchs | Executive In Charge Of Production |
Art | Michael Fissneider | Production Design |
Production | Ferdinando Dell'Omo | Executive In Charge Of Production |
Visual Effects | Peter Nalli | Visual Effects Supervisor |
Production | Monika Bacardi | Producer |
Directing | Roy Bava | First Assistant Director |
Production | Federico Santangelo | Location Manager |
Crew | Massimiliano Ubaldi | Stunts |
Crew | Massimiliano Ubaldi | Stunt Double |
Production | Alexandra Klim | Producer |
Production | Anthony Mastromauro | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Jorge Hernández Lobo | Makeup Department Head |
Camera | Romolo Eucalitto | Still Photographer |
Camera | Sascia Ippoliti | Steadicam Operator |
Camera | Sascia Ippoliti | "A" Camera Operator |
Sound | Francesco Cucinelli | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Giuseppe Manzi | Unit Production Manager |
Production | Guglielmo Marchetti | Co-Executive Producer |
Costume & Make-Up | Francesco Pegoretti | Hair Department Head |
Crew | Julian Koberman | Stunts |
Production | Andrea Zoso | Co-Executive Producer |
Production | Jason Garrett | Executive Producer |
Crew | Stefano Corridori | Special Effects |
Crew | Stefano Corridori | Armorer |
Art | Stefano Morbidelli | Property Master |
Directing | Elide Cortesi | Script Supervisor |
Production | Gioia Libardoni | Assistant Production Manager |
Production | Alberto Burgueño | Producer |
Production | Gerard Barba | Executive Producer |
Production | Danielle Maloni | Supervising Producer |
Production | Viki Marras | Co-Producer |
Production | Davide Tovi | Line Producer |
Art | Amenah M.N.A. Monem | Set Decoration |
Costume & Make-Up | Federica Bastreghi | Assistant Makeup Artist |
Production | Pierpaolo Di Rosa | Unit Manager |
Production | Juan Antonio García Peredo | Producer |
Crew | Emiliano Novelli | Stunts |
Directing | Luca John Rosati | Second Assistant Director |
Camera | Andrea di Benedetto | Grip |
Production | Emmanuel Paintendre | Executive Producer |
Production | Matt Varosky | Associate Producer |
Production | Mikael Wiren | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Barbara Pellegrini | Makeup Artist |
Production | Federica Nardelli | Production Coordinator |
Directing | Valentina de Cassan | Third Assistant Director |
Directing | Jacopo Fournier | Assistant Director |
Directing | Marco Della Torre | Assistant Director |
Art | Massimiliano Paonessa | Leadman |
Art | Massimiliano Paonessa | Set Dresser |
Sound | Theo Francocci | Sound Effects Editor |
Sound | Eduardo Martín | Sound Mixer |
Sound | Alessandro Salvatori | Sound Editor |
Sound | Guido Spizzico | Boom Operator |
Visual Effects | Jin Ahn | Digital Compositors |
Visual Effects | Alex Freitas | Visual Effects |
Visual Effects | Andrea Gil | Visual Effects |
Crew | Federico Benvenuti | Stunts |
Lighting | Marco Raimondi | Electrician |
Production | Gaia Casanova | Casting |
Crew | Erika Scaramella | Post Production Supervisor |
Sound | Gustavo Gini | Orchestrator |
Sound | Giovanni Marolla | Music Supervisor |
Sound | Juan Cortés | Music Programmer |
Crew | De Tommaso Edvige | Unit Publicist |
Crew | Harry Finkel | Legal Services |
Art | Guendalina Barbieri | Assistant Set Decoration |
Art | Alessandro Morbidelli | Assistant Property Master |
Art | Stefano Vecchiarelli | Graphic Designer |
Art | Luciano Vittori Jr. | Title Designer |
Camera | Davide Leone | Digital Imaging Technician |
Camera | Fabio Ciotto | First Assistant "B" Camera |
Camera | Niccolò Brindasso | Second Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Jessica Zambelli | Costume Supervisor |
Camera | Duccio Maccari | First Assistant "A" Camera |
Visual Effects | Genesis Rivas | Visual Effects |
Crew | Simone Bonelli | Stunts |
Crew | Jdanov Andrei | Stunt Double |
Crew | Vittorio Verdirosi | Stunt Double |
Writing | Justin Stanley | Writer |
Costume & Make-Up | Anna De Santis | Hairstylist |
Visual Effects | James Anthony Young | Visual Effects Production Manager |
Camera | Patrizio Del Tosto | Grip |
Camera | Umberto Bendini | Data Wrangler |
Production | Francesco Colicigno | Location Manager |
Sound | Mario Iaquone | Sound Mixer |
Crew | Meghan Armstrong | Post Production Supervisor |
Editing | Nagore García Alba | Assistant Editor |
Production | Edoardo Catellani | Production Secretary |
Art | Mauro Paradiso | Assistant Production Design |