Heather Miller, haar vriend Ryan en nog twee vrienden reizen naar Texas, waar Heather een erfenis moet ophalen omdat een familielid van haar is overleden. Eenmaal aangekomen ontdekt Heather dat bij deze erfenis ook een neef hoort. En deze neef luistert naar de naam 'Leatherface'...
Nee, helaas is Texas Chainsaw 3D nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Art | William A. Elliott | Production Design |
Production | Ferne Cassel | Casting |
Production | Mark Burg | Executive Producer |
Production | Tobe Hooper | Executive Producer |
Writing | Tobe Hooper | Characters |
Crew | Robert Kurtzman | Makeup Effects |
Costume & Make-Up | Mary E. McLeod | Costume Design |
Production | Avi Lerner | Executive Producer |
Camera | Anastas N. Michos | Director of Photography |
Writing | Stephen Susco | Story |
Sound | John Frizzell | Original Music Composer |
Production | Danny Dimbort | Executive Producer |
Production | Robert Kuhn | Executive Producer |
Editing | Randy Bricker | Editor |
Production | Kim Henkel | Executive Producer |
Writing | Kim Henkel | Characters |
Directing | Johnny Martin | Second Unit Director |
Crew | Russell Towery | Stunts |
Production | Lati Grobman | Executive Producer |
Writing | Adam Marcus | Screenplay |
Writing | Adam Marcus | Story |
Writing | Debra Sullivan | Screenplay |
Writing | Debra Sullivan | Story |
Sound | Trevor Jolly | Sound Supervisor |
Camera | Nicholas Davidoff | Steadicam Operator |
Production | Christa Campbell | Executive Producer |
Sound | Steve C. Aaron | Production Sound Mixer |
Directing | John Luessenhop | Director |
Crew | Jack Lynch | Special Effects Coordinator |
Visual Effects | Scott Coulter | Visual Effects Producer |
Production | Robert Ortiz | Line Producer |
Production | Carl Mazzocone | Producer |
Lighting | Gary Harvill | Lighting Technician |
Lighting | Stephanie Sousa | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Amy Wood | Key Hair Stylist |
Writing | Kirsten Elms | Screenplay |
Lighting | Robert Owen | Lighting Technician |
Production | Cyndi Brenner | Line Producer |
Production | T. Justin Ross | Associate Producer |
Production | Ryan Glorioso | Location Casting |
Lighting | Eliot Brasseaux | Electrician |
Costume & Make-Up | Hannah Gates | Costume Supervisor |
Art | King Orba | Property Master |
Costume & Make-Up | Sandra Algood | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Kizzie Autumn Martin | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Britany Viguerie | Key Costumer |
Camera | Scott B. Hansen | Camera Operator |
Camera | Justin M. Lubin | Still Photographer |
Sound | Bill W. Benton | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Deb Adair | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Mark Lanza | Sound Designer |
Sound | Willy Allen | Foley Editor |
Camera | Gary Jay | Second Unit Director of Photography |
Camera | Robert Foster | Camera Operator |
Camera | Allan Westbrook | Additional Photography |
Costume & Make-Up | Carly J. Mills | Set Costumer |
Camera | Peter N. Green | Camera Operator |
Crew | Ashley Nicole Hudson | Stunt Double |
Art | Todd Harris | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Rose Librizzi | Key Makeup Artist |
Lighting | King Lanaux | Key Rigging Grip |
Sound | Brad Lokey | Utility Sound |
Lighting | Bob Bates | Gaffer |
Visual Effects | Andrew Sagar | Visual Effects Supervisor |
Camera | Hilton Garrett | Best Boy Grip |
Lighting | Andre Green | Rigging Gaffer |
Art | Daniel Coe | Construction Coordinator |
Lighting | Brent 'Swampy' Mullins | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Tonyia Verna | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Jean Webber | Hair Department Head |
Camera | Luis Flores Jr. | Digital Imaging Technician |
Production | Emily Cook | Casting Associate |
Directing | Sam Sullivan | Script Supervisor |
Lighting | Max Patrucco | Rigging Grip |
Sound | Roberto Dominguez Alegria | Foley Editor |
Camera | Greg Lomas | Dolly Grip |
Production | Andrei Constantinescu | Extras Casting |
Visual Effects | Ryan Markley | 3D Artist |
Lighting | Erico Montes | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Melissa Naccari Floyd | Costumer |
Costume & Make-Up | Ebony Star Parson | Makeup Artist |
Visual Effects | Dwight Carter | 3D Artist |
Visual Effects | Kyoung Kay Park | 3D Artist |
Visual Effects | Jamie Yu | Stereoscopic Coordinator |
Visual Effects | Travis Howe | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Dustin Scholl | Visual Effects Coordinator |
Crew | Emily Perla | Visual Effects Editor |
Crew | Dee Anne Phillips | Visual Effects Editor |
Directing | Jay Ostrowski | First Assistant Director |
Sound | Mark Petersen | Sound Effects Editor |
Lighting | Eli Everhard | Best Boy Electric |
Lighting | Todd Thompson | Rigging Grip |
Art | Floyd B. Sterling | Set Dresser |
Art | Cary Whittaker | Set Dresser |
Crew | Jacques Godbout | Special Effects |
Art | Patrick Calabrese | Set Dresser |
Art | Jason Wilson | Construction Foreman |
Art | Jill Heather French | Graphic Designer |
Art | Steven P. Calabrese | Set Dresser |
Art | Ernerst J. Levron Jr. | Set Dresser |
Art | David Markle | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Mayumi Masaoka | Costumer |
Lighting | Bradley Martin | Lighting Technician |
Lighting | Adam Mitchell | Lighting Technician |
Lighting | Andrew Jason Clark | Rigging Grip |
Crew | Adrian Neri | Techno Crane Operator |
Crew | Eddie Armes | Video Assist Operator |
Directing | Brad Arnold | Second Second Assistant Director |