The Darkest Hour

The Darkest Hour (2011)


  • Genre: Horror, Actie, Thriller, Sciencefiction
  • Release Datum: 2011-12-22
  • Beoordeling: 5.3/10 van 1112 stemmen
  • Lengte: 1uur 29min
  • Taal: English
  • Productie: Regency Enterprises
  • Productie Land: United States of America, Russia
  • Regisseur: Chris Gorak
star 5.3/10
Van 1,112 Stemmen

Plot

Buitenaardse wezens zijn geland op aarde en hebben het complete elektrische netwerk op de planeet platgelegd. Hierdoor is de mensheid niet in staat om zich te organiseren en terug te vechten. De buitenaardse wezens jagen systematisch op het ongeorganiseerde hopeloze leger. Ondertussen probeert een kleine groep Amerikaanse toeristen in Moskou hun krachten te bundelen, in een poging de indringers te stoppen voordat de volledige mensheid is uitgeroeid.

Kan ik The Darkest Hour kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is The Darkest Hour nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer The Darkest Hour beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

The Darkest Hour Trailer

  • Emile Hirsch

    als Sean
  • Rachael Taylor

    als Anne
  • Olivia Thirlby

    als Natalie
  • Joel Kinnaman

    als Skyler
  • Max Minghella

    als Ben
  • Veronika Ozerova

    als Vika
  • Dato Bakhtadze

    als Sergei
  • Yuriy Kutsenko

    als Matvei
  • Nikolay Efremov

    als Sasha
  • Georgiy Gromov

    als Boris
  • Artur Smolyaninov

    als Yuri
  • Anna Roudakova

    als Tess
  • Pyotr Fyodorov

    als Anton Batkin
  • Ivan Gromov

    als Bartender No. 1
  • Aleksandr Chernykh

    als Bartender No. 2
  • Oleg Poddubnyy

    als First Policeman
Editing Priscilla Nedd-Friendly Editor
Production Mary Vernieu Casting
Sound Robert Deschaine ADR Mixer
Sound Tami Treadwell ADR Recordist
Sound Tyler Bates Music
Sound Darrell Hall Music Editor
Directing Chris Gorak Director
Camera Scott Kevan Director of Photography
Production Timur Bekmambetov Producer
Editing Fernando Villena Editor
Crew Stefen Fangmeier Visual Effects Design Consultant
Costume & Make-Up Varvara Avdyushko Costume Design
Production Venus Kanani Casting
Production Tom Jacobson Producer
Art Ricky Eyres Supervising Art Director
Sound Brian Cachia Music Programmer
Directing Dmitry Kiselev Second Unit Director
Sound Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Sound James Moriana Foley Artist
Sound Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Writing Jon Spaihts Writer
Writing M.T. Ahern Screenplay
Production Alexander Dostal Production Manager
Visual Effects Hans Uhlig Visual Effects Supervisor
Camera B. J. McDonnell Camera Operator
Camera B. J. McDonnell Steadicam Operator
Directing K.C. Colwell First Assistant Director
Editing Jay Steinberg Online Editor
Editing Robert Grigsby Wilson Assistant Editor
Visual Effects Hyojin Kim Visual Effects Coordinator
Costume & Make-Up Nicky Barron Key Costumer
Visual Effects Dmitriy Tokoyakov Visual Effects Supervisor
Sound Karen Vassar Triest Sound Effects Editor
Visual Effects Stephane Naze Visual Effects Supervisor
Sound Ann Scibelli Sound Designer
Visual Effects Allan Magled Visual Effects Supervisor
Sound Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Sound James Wright Dolby Consultant
Crew Mark Herman Visual Effects Editor
Editing Walter Volpatto Digital Intermediate Colorist
Camera Rico Torres Still Photographer
Editing Harry Muller Color Timer
Crew Viktor Ivanov Stunt Coordinator
Visual Effects Sergei Gritsenko Visual Effects Producer
Camera Eric Leach Second Unit Director of Photography
Editing Valance Eisleben Digital Intermediate Editor
Editing Ryan Helsley Digital Intermediate Producer
Visual Effects Tricia Henry Ashford Visual Effects Producer
Art Valeriy Viktorov Production Design
Art Alexsandr Dmitrev Set Decoration
Art Vlad Kachanov Set Decoration
Art Yuri Makov Set Decoration
Art Sasha Prokofiev Set Decoration
Art Yuri Sotnikov Set Decoration
Production Sergey Yahontov Production Manager
Sound Michael D. Wilhoit ADR Supervisor
Sound David Stanke First Assistant Sound Editor
Visual Effects Ivy Agregan Visual Effects Producer
Visual Effects Tony Hurd Visual Effects Producer
Visual Effects Thomas Schober Visual Effects Producer
Visual Effects Viktor Müller Visual Effects Supervisor
Crew Anthony Lyant CG Supervisor
Crew Taehee Lee CG Supervisor
Visual Effects Jeff Dotson Visual Effects Supervisor
Visual Effects Nadav Ehrlich 3D Animator
Visual Effects Jorge Razon VFX Artist
Lighting Jay W. Yowler Gaffer
Lighting Jay W. Yowler Lighting Director
Camera Tim Nagasawa Camera Technician
Camera Alina Budina Camera Intern
Lighting Anatoliy Neznanov Gaffer
Costume & Make-Up Maria Hubackova Set Costumer
Editing Ben Howdeshell First Assistant Editor
Sound Brent Brooks Music Editor
Directing Janice Schumm Script Supervisor
Production George 'Skip' Henfling Production Accountant
Production Eugene Trubetskoy Location Manager
Crew Toni Atterbury Unit Publicist
Sound Colin McLellan ADR Recordist
Sound Chris Navarro ADR Mixer
Sound Kelly Oxford Supervising Sound Editor
Production Michelle Wade Byrd Casting Associate
Sound Jojo Villanueva Music Supervisor
Crew Nashia Wachsman Visual Effects Design Consultant
Camera Dominic Mainl First Assistant Camera
Directing Craig Comstock Second Assistant Director
Visual Effects Damian Isherwood Animation
Visual Effects Matthew Lajoie Animation
Costume & Make-Up Linda Eisenhamerová Key Hair Stylist
Costume & Make-Up Linda Eisenhamerová Key Makeup Artist
Camera Jan Hinrich Hoffmann Underwater Camera
Lighting Alex Zeihn Electrician
Costume & Make-Up Marlayna Cherisse Assistant Costume Designer
Production Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Camera Raul Riveros Digital Imaging Technician
Editing Sadie D. Johnson Digital Intermediate Assistant
Crew Tristan Zerafa Compositor
Directing Petr Antokhin First Assistant Director
Visual Effects Jerry Hall Digital Compositor
Sound Anastasia Brown Music Supervisor
Editing Carrie Oliver Digital Intermediate
Visual Effects Romain Bavent VFX Artist
Visual Effects Vladimir Sofronov Digital Compositor
Visual Effects Natasha North Visual Effects Coordinator
Editing Craig Dewey Assistant Editor
Visual Effects Dave Olivares Visual Effects Technical Director
Visual Effects Katie Stetson Visual Effects Coordinator
Production Maxim Ajjawi Unit Manager
Crew Fabien Charbonnier Systems Administrators & Support
Visual Effects Ruben Salazar Digital Compositor
Visual Effects Dimitri Uradovskiy VFX Artist
Sound Boris Voyt Production Sound Mixer
Costume & Make-Up Maksim Ignatiev Makeup & Hair Assistant
Sound Brett Voss Foley Mixer
Camera Joel Perkal First Assistant "B" Camera
Sound Dieter Hartmann Music Programmer
Crew Martin Dolezal Compositor
Visual Effects Lubos Gerardo Surzin Matte Painter
Camera James Barela Second Assistant Camera
Visual Effects Bernardo Jauregui Visual Effects Production Manager
Art Jonathan Gesinski Storyboard Artist
Visual Effects Marlis Coto Digital Compositor
Camera Andrey Schtaff Key Grip
Art Matt Codd Concept Artist
Visual Effects Dmitriy Shirokov Digital Compositor
Visual Effects Eddie Englander Digital Compositor
Visual Effects Frédéric Boulin Senior Animator
Visual Effects Abdullah Ecirli Digital Compositor
Visual Effects Sherry Bharda Visual Effects Supervisor
Visual Effects Ajay Prakash Animation
Directing Jan Menšík First Assistant Director
Visual Effects Sébastien Blanchard Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jocelyn Vincent Visual Effects Coordinator
Visual Effects Marguerite Moreau de Lizoreux Visual Effects Coordinator
Visual Effects Carrel D'Souza Visual Effects Coordinator
Visual Effects Gábor Szügyi Matte Painter
Visual Effects Zdenek Hrazdira CG Artist
Sound Stéphane Albinet Sound Mixer
Visual Effects Blake Loyd Visual Effects Production Assistant
Visual Effects István Veress Kovács Matte Painter
Camera Artem Antonov Grip
Art Yves Le Peillet Art Direction
Visual Effects Julia Huene Visual Effects Producer
Costume & Make-Up Valentina Andre-eva Makeup & Hair Assistant
Costume & Make-Up Anastasiya Esadze Makeup & Hair Assistant
Costume & Make-Up Nataliya Papyan Makeup & Hair Assistant
Directing Elena Kuleshina Second Assistant Director
Art Imery Watson Concept Artist
Camera Minna Brown Assistant Camera
Camera Bob Campi Digital Imaging Technician
Camera John Carreon Digital Imaging Technician
Camera Alex Derjavine Second Assistant Camera
Sound Rebekah Johnson Music Coordinator
Visual Effects Yoel Godo CG Artist
Crew Pedram Ziaei Compositor
Crew Jakub Budina Compositor
Crew Rob Tasker Compositor
Visual Effects Soyeon Jung Digital Compositor
Visual Effects Vladimir Kozhekin Digital Compositor
Visual Effects Xi Luo Digital Compositor
Visual Effects Daniel St-Amant Digital Compositor
Visual Effects Adam Trowse Digital Compositor
Visual Effects Adrian Sutherland Digital Compositor
Visual Effects Sujesh V. Chitty Matte Painter
Visual Effects Airat Gabbasov Modeling
Visual Effects Clement Renaudin Stereoscopic Technical Director
Visual Effects Pascal Etangsale VFX Artist
Visual Effects Mickael Girod VFX Artist
Visual Effects Anaïs Lacoste VFX Artist
Visual Effects Simon Magnan VFX Artist
Visual Effects Mohan Ponraj VFX Artist
Visual Effects Ishwardas Tupkar VFX Artist
Visual Effects Amy Palladino Visual Effects Coordinator
Visual Effects Austin Ruiz Visual Effects Producer
Visual Effects Kamilla Gutorova Visual Effects Production Manager
Visual Effects Alexandra Rizek Visual Effects Production Manager

Reacties

keyboard_arrow_up