Een Britse legerarts komt terug van een oorlog. Ze denkt dat ze door de nare ervaringen een posttraumatische stressstoornis heeft opgelopen. Ze komt echter tot een schokkende vaststelling, wanneer ze ontdekt dat er een boosaardige geest aan het werk is, waardoor het leven dat ze kende volledig veranderd is.
Nee, helaas is The Unfamiliar nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Henk Pretorius | Director |
Writing | Henk Pretorius | Writer |
Writing | Jennifer Nicole Stang | Writer |
Production | Llewelynn Greeff | Producer |
Production | Barend Kruger | Producer |
Sound | Walter Mair | Original Music Composer |
Camera | Pete Wallington | Director of Photography |
Editing | Jacques Jay Loots | Editor |
Production | Tori Butler-Hart | Casting Director |
Production | Sophie Holland | Casting Director |
Art | Gini Godwin | Production Design |
Art | Ben Lee | Art Direction |
Costume & Make-Up | Lindsey Archer | Costume Design |
Production | Reinhard Besser | Executive Producer |
Production | Gareth Jones | Executive Producer |
Production | Barend Kruger | Executive Producer |
Production | Walter Mair | Executive Producer |
Production | Henk Pretorius | Executive Producer |
Production | Ana Marina Smith-Suarez | Executive Producer |
Production | Jennifer Nicole Stang | Associate Producer |
Crew | Janette Perme | Driver |
Crew | Russell MacLeod | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Matat Levin | Assistant Hairstylist |
Costume & Make-Up | Emma J. Slater | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Diandra Ferreira | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Emma J. Slater | Makeup Designer |
Costume & Make-Up | Agnieszka Kukulka | Special Effects Makeup Artist |
Directing | Ty Hack | First Assistant Director |
Directing | Tom Beacham | Second Assistant Director |
Directing | Andrew Richards | Second Assistant Director |
Production | Matthew Butler-Hart | Casting Coordinator |
Production | Tori Butler-Hart | Casting Coordinator |
Camera | Joe Lovelock | Digital Imaging Technician |
Lighting | Ioanna Trikerioti Chatziioannou | Electrician |
Camera | Marco Alonso Monedero | First Assistant Camera |
Camera | Murat Akyildiz | First Assistant Camera |
Camera | Jay Coates | First Assistant Camera |
Lighting | Ian Stowe | Gaffer |
Camera | Aubrey Pascoe | Key Grip |
Camera | Paul Mark Synnott | Key Grip |
Camera | Christine Alexander | Second Assistant Camera |
Camera | Murat Ersahin | Second Assistant Camera |
Camera | Tanmoye Khan | Second Assistant Camera |
Camera | Max MacGechan | Second Assistant Camera |
Camera | Wihan Ellman | Still Photographer |
Camera | Zac Macaulay | Underwater Camera |
Visual Effects | Ritchie Beacham-Paterson | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Matthew Strange | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Charlotte Curran | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Ella Askew | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Grant Hewlett | Visual Effects Supervisor |
Sound | Adrian Furdui | ADR Mixer |
Sound | Olivia Celeste Barry | Assistant Sound Editor |
Sound | Rory Rea | Boom Operator |
Sound | Marek Forreiter | Dialogue Editor |
Sound | Patrick Singer | Foley Artist |
Sound | Kristiana Udre | Foley Artist |
Sound | Christopher Piggins | Foley Artist |
Sound | James Matthews | Foley Editor |
Sound | Stefania Fantini | Location Sound Mixer |
Sound | Simon Gershon | Sound Designer |
Sound | Michael Medhurst | Sound Designer |
Sound | Tanay Nambiar | Sound Editor |
Sound | Alison Stevens | Sound Editor |
Sound | Mark Davis | Sound Effects Editor |
Sound | Thomas Holroyd | Sound Effects Editor |
Sound | Thapelo Masedi | Sound Effects Editor |
Sound | Jonathan Smith | Sound Effects Editor |
Sound | Alyssa Ten Doeschate | Sound Effects Editor |
Sound | Ben Carr | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Jim Petrak | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Nick Baldock | Supervising Sound Editor |
Art | Israel Holtzhausen | Concept Artist |
Art | Jack Hawthorn | Graphic Designer |
Directing | Daniela Brandano | Script Supervisor |
Production | Barend Kruger | Production Accountant |
Production | Rebecca Timlett | Production Assistant |
Production | Dylan Rees | Production Coordinator |
Crew | Mandy Bainbridge | Animal Wrangler |
Crew | Nicci Hindson | Animal Wrangler |
Crew | Matthew Hunt | Chaperone |
Crew | Gary Hutchinson | Chaperone |
Crew | Alexander Jeremy | Chaperone |
Crew | Kate McMillan | Chaperone |
Production | Matthew Butler-Hart | Production Manager |