Silk Road

Silk Road (2021)


  • Genre: Misdaad, Thriller, Drama
  • Release Datum: 2021-02-19
  • Beoordeling: 6.7/10 van 119 stemmen
  • Lengte: 1uur 52min
  • Taal: English
  • Productie: Piccadilly Pictures
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: Tiller Russell
star 6.7/10
Van 119 Stemmen

Plot

De jonge ambitieuze Ross Ulbricht creëert op het internet een zwarte markt, bekend onder de naam "Silk Road". Hiermee komt hij in het vizier te staan van de narcoticabrigade. Er ontstaat een kat-en-muisspel tussen Ross en de beruchte agent Rick 'Jurassic Narc' Bowden die hem en zijn imperium koste wat het kost wil neerhalen.

Kan ik Silk Road kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Silk Road nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Silk Road beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Silk Road Trailer

  • Jason Clarke

    als Rick Bowden
  • Nick Robinson

    als Ross Ulbricht
  • Daniel David Stewart

    als Max
  • Alexandra Shipp

    als Julia
  • Paul Walter Hauser

    als Curtis Clark Green
  • Jimmi Simpson

    als Chris Tarbell
  • Lexi Rabe

    als Edie
  • Katie Aselton

    als Sandy
  • Will Ropp

    als Shields
  • Jennifer Yun

    als Kim Yum
  • Paul Blott

    als Liquor Store Clerk
  • Darrell Britt-Gibson

    als Rayford
  • Kenneth Miller

    als H.T. Palmer
  • David DeLao

    als Johnny Morales
  • Beth Bailey

    als Lynn Ulbricht
  • Mark Silversten

    als Kirk
  • Jason Coviello

    als Martinez
  • Walter Anaruk

    als Adrian Chen
  • Meg Smith

    als UT Girl #1
  • Jordyn Aquinio

    als UT Girl #2
  • Travis Hammer

    als Postal Inspector Ellroy
  • Emmanualle Sale Taylor

    als Postal Worker #1
  • John C. Fitzgerald

    als SLC PD Cop #1
  • Raleigh Cain

    als Cally Ulbricht
  • Phil Burke

    als Agent Conroy
  • Esodie Geiger

    als Agent Ramirez
  • Teddy Eggleston

    als Homeless Gal
Production Christopher Figg Executive Producer
Art Richard Sherman Production Design
Production Alex Orlovsky Producer
Production Mark Bennett Casting
Production David Kirchner Co-Producer
Crew Peter Flinckenberg Cinematography
Production Robert Whitehouse Executive Producer
Production Lisa Richardson Associate Producer
Production Angelique Midthunder Location Casting
Production Elika Portnoy Executive Producer
Production Debbie Brubaker Unit Production Manager
Production Jack Selby Producer
Camera Christopher Taylor Camera Operator
Crew Christopher Taylor Second Unit Cinematographer
Directing Tiller Russell Director
Writing Tiller Russell Writer
Production Duncan Montgomery Producer
Editing Josh Land Assistant Editor
Lighting James Plannette Gaffer
Art Susan Magestro Set Decoration
Production Alex Gianopoulos Location Manager
Editing Greg O'Bryant Editor
Production Greg O'Bryant Co-Producer
Sound Phillip Bladh Production Sound Mixer
Costume & Make-Up Copper Perry Hair Department Head
Sound Mike Horton Foley Artist
Costume & Make-Up Svetlana Britt Makeup Department Head
Crew Graham Elliott Transportation Coordinator
Costume & Make-Up Lisa Corradino On Set Dresser
Sound Laura Katz Music Supervisor
Directing Doug Metzger First Assistant Director
Production Jennifer Yoo Casting Associate
Crew Tara Finegan Executive Music Producer
Production David Hyman Producer
Crew Scott Rasmussen Weapons Master
Production Lava Buckley Casting Assistant
Production Alejandro Rodriguez Production Secretary
Art Lorus Allen Graphic Designer
Art Ashley A. Valdez Location Scout
Crew Phil Rymer Legal Services
Production Melanie Kirk Unit Production Manager
Production Melanie Kirk Line Producer
Sound Beau Emory ADR Mixer
Production Samantha Plont Extras Casting
Production Shayne Hartigan Extras Casting Coordinator
Production Dawn Bierschwal Executive Producer
Production Saskia Thomas Production Executive
Production Austin Christensen Assistant Location Manager
Crew Steven Fine Post Production Supervisor
Editing Mark Todd Osborne Digital Intermediate Colorist
Production Carly Reese Location Coordinator
Crew Ernie Vigil Stunts
Lighting Fredrick Sinayor Lighting Technician
Editing Nils Arrington Assistant Editor
Lighting Paul Broadhead Best Boy Electric
Sound Michael Gilbert Sound Effects Editor
Camera Steve Whitcomb Second Assistant "A" Camera
Crew Ryan Staats Stunt Coordinator
Camera Nolan Rudi Camera Operator
Costume & Make-Up Daniella Duque Hair Department Head
Production Shaun V. Scott Assistant Location Manager
Production Gabby Freeland Production Assistant
Sound Mike Schanzlin Original Music Composer
Production Stephen Gans Producer
Production Lisa G. Hannusch Associate Producer
Costume & Make-Up Nysh Yellowhorse Key Makeup Artist
Art Matthew J Ellis Set Dresser
Art Soren Harvey Assistant Property Master
Art Jonathan Heckler Assistant Property Master
Art Jon Oda Painter
Art Callan Ramirez Graphic Designer
Art Corina Sugarman Art Department Coordinator
Art Ian Troy Property Master
Camera Danny Crouch Second Assistant "B" Camera
Crew Robert Cuevas Loader
Camera Trevor Murphy Digital Imaging Technician
Costume & Make-Up Markus Fokken Costumer
Costume & Make-Up Gigi Thompson Costume Assistant
Editing Gibran Lozano Online Editor
Production Scott Riddle Location Production Assistant
Directing Charee Savedra Script Supervisor
Production Loren Bentley III Payroll Accountant
Crew Anthony P. Castillo Technical Advisor
Crew Josh Goble Playback Coordinator
Crew Justin Hadrych-Rosier Set Medic
Production Sallie Mae Johnson Production Assistant
Art Tenbears Souter Leadman
Production Metta Stahl First Assistant Accountant

Reacties

keyboard_arrow_up