Alicia is getuige van de moord op een drugsdealer die omgebracht wordt door corrupte agenten. Ze heeft de misdaad op beeld weten vast te leggen. Ze wendt zich tot de enige persoon die ze vertrouwt, Milo 'Mouse' Jackson. Samen met hem wil Alicia ervoor zorgen dat het filmpje in juiste handen terecht komt. Tijdens deze taak moeten de twee er alles aan doen om in leven te blijven.
Nee, helaas is Black and Blue nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Kim Taylor-Coleman | Casting |
Camera | Dante Spinotti | Director of Photography |
Sound | Geoff Zanelli | Original Music Composer |
Art | Bradford Johnson | Set Decoration |
Editing | Peck Prior | Editor |
Directing | Kevin O'Neill | First Assistant Director |
Writing | Peter A. Dowling | Writer |
Art | Frank J. Zito III | Production Design |
Production | Gary Huckabay | Production Supervisor |
Production | Joshua Throne | Executive Producer |
Production | Joshua Throne | Unit Production Manager |
Directing | Deon Taylor | Director |
Crew | Tim Bell | Stunts |
Crew | Samuel Le | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Andree Fortier | Costume Supervisor |
Production | Meagan Lewis | Casting |
Crew | Daniel Arrias | Stunts |
Sound | Vince Nicastro | Foley Artist |
Art | Denise Templeton | Construction Buyer |
Camera | Bruce McCleery | Second Unit Director of Photography |
Art | Mark A. Terry | Art Direction |
Sound | Johnny Caruso | Music Editor |
Costume & Make-Up | Oscar Gale | Hairstylist |
Sound | Ryan Collins | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Steven Ticknor | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Richard Ivan Mann | Visual Effects Producer |
Camera | Peter Rosenfeld | Camera Operator |
Camera | Peter Rosenfeld | Steadicam Operator |
Directing | Sandy Parker | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Karri Farris | Key Makeup Artist |
Lighting | Michael Chateauneuf | Assistant Chief Lighting Technician |
Sound | Robert Getty | Dialogue Editor |
Costume & Make-Up | Dana Boisseau | Hair Department Head |
Camera | Alan Markfield | Still Photographer |
Art | Jonathan R. Hodges | Property Master |
Lighting | Joseph Paolucci Jr. | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Adriane Bennett | Key Costumer |
Costume & Make-Up | LeDiedra Richard-Baldwin | Makeup Artist |
Sound | Melissa Kennelly | Foley Artist |
Costume & Make-Up | Bailey Domke | Makeup Artist |
Editing | Laura Geucherian | Digital Intermediate Producer |
Costume & Make-Up | Courtney Lether | Makeup Department Head |
Art | Zackary Aymani | Set Dresser |
Crew | Robert Alonzo | Stunt Coordinator |
Directing | Robert Alonzo | Second Unit Director |
Crew | Kevin Reid | Stunts |
Art | Ceilidh Knight | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Rodney Williamson | Costumer |
Sound | Craig A. Dellinger | Dialogue Editor |
Sound | Craig A. Dellinger | ADR Editor |
Directing | Mark Cotone | First Assistant Director |
Sound | Paul Ledford | Production Sound Mixer |
Lighting | Rick Thomas | Gaffer |
Sound | Shawn Kennelly | Foley Editor |
Sound | Shawn Kennelly | Foley Mixer |
Crew | Guy Fernandez | Stunts |
Sound | Steve Urban | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Virginia Cefaly | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Luca Saviotti | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Courtney Marie Callais | Makeup Artist |
Crew | Paul Abraham | Craft Service |
Crew | Bethany Levy | Stunt Double |
Crew | Jeanmarie Murphy-Burke | Unit Publicist |
Art | Paulo DeFreitas Jr. | Storyboard Artist |
Sound | Nick Offord | Sound Re-Recording Mixer |
Directing | David Bush | Script Supervisor |
Sound | Takako Ishikawa | Sound Effects Editor |
Directing | Sam Sullivan | Script Supervisor |
Production | Sean Sorensen | Producer |
Editing | Matt Evans | Additional Editing |
Sound | Aidan Dykes | ADR Mixer |
Sound | Aaron Southerland | ADR Mixer |
Production | Elston Howard | Location Manager |
Art | Aimee Huber | Set Designer |
Crew | Stephen Meagher | Special Effects |
Production | Robby Baskett | Location Assistant |
Art | Rachel April | Set Decoration Buyer |
Production | Theresa Hernandez | Casting Associate |
Camera | Duane Cooper | Key Grip |
Camera | Dennis Seawright | First Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Lesley Rodriguez | Makeup Artist |
Sound | Aaron Hasson | ADR Mixer |
Lighting | Adam Beard | Key Rigging Grip |
Production | Roxanne Avent | Executive Producer |
Visual Effects | Kim Church | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Culley Bunker | Visual Effects Supervisor |
Sound | Mark Petersen | Sound Effects Editor |
Production | Anna P. McCarthy | Casting Assistant |
Camera | Ryosuke Kawanaka | First Assistant Camera |
Camera | Jonathan Robinson | Second Assistant Camera |
Sound | Dave Wilson | ADR Mixer |
Camera | Trevor Tufano | First Assistant Camera |
Camera | Daniel Waghorne | Drone Pilot |
Production | Cam Owen | Assistant Production Coordinator |
Camera | Dale White | Second Assistant Camera |
Lighting | Barry Williamson | Key Rigging Grip |
Camera | Daniele Colombera | Digital Imaging Technician |
Directing | Ashley Foster | Second Assistant Director |
Directing | Jason Chandler | Second Second Assistant Director |
Visual Effects | Tim Christensen | Compositing Supervisor |
Production | Ruth Kesler | Production Coordinator |
Directing | Zack Earl Edwards | Second Second Assistant Director |
Art | Todd Tracy | Set Dresser |
Camera | Ben Wachsmann | Grip |
Camera | Austin Alward | Camera Operator |
Crew | Preston Schrag | Stunts |
Production | Penni Smith | Payroll Accountant |
Sound | Emma Butt | ADR Recordist |
Production | Mary Huber | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Lauren Bott | Costume Design |
Lighting | Rob 'Church' Rosales | Electrician |
Camera | Sean Brown | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Storey Wilson | Set Costumer |
Crew | Julius Denem | Stunts |
Camera | Justin Crawford | Key Grip |
Visual Effects | Francesco Cricenti | 3D Artist |
Art | Chris M. Wilson | Construction Coordinator |
Camera | Nick Ramey | Camera Operator |
Lighting | Brian Posslenzny | Electrician |
Camera | Lance Romano | Second Assistant Camera |
Camera | Joshua J. Bagnall | Steadicam Operator |
Editing | Joshua Sgarlata | First Assistant Editor |
Sound | Marco Colosimo | ADR Recordist |
Sound | Donovan Thibodeaux | Boom Operator |
Crew | Patrick Gallagher | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Christine McDermott | Visual Effects Production Manager |
Production | Alicia Connelly | Location Coordinator |
Production | Josh Jolicoeur | Production Secretary |
Directing | Kevin O'Neil | Second Unit First Assistant Director |
Directing | Brian Sutherin | Second Assistant Director |
Production | Keith Rubin Jr. | Location Assistant |
Art | Michael G. Carriere | Set Dresser |
Production | Mary Fox | Production Accountant |
Crew | Teague Uva | Stunts |
Production | Deven Schruff | Assistant Location Manager |
Crew | Jason White | Special Effects Coordinator |
Camera | Kennith G. Smith | Dolly Grip |
Costume & Make-Up | Kellye Bond | Costumer |
Costume & Make-Up | Nori Mussara Lamy | Costumer |
Costume & Make-Up | Erik Allen | Tailor |
Costume & Make-Up | Amelia Pierce | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Ashley Starling | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Chazonia Lewis | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Terron Harang | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Ray V. Johnson Jr. | Hairstylist |
Camera | Ryan Bourg | Grip |
Camera | Rob Crews | Grip |
Camera | Nathan Harvey | Grip |
Camera | Jared Martin | Grip |
Camera | Billy Pizani | Grip |
Production | Cedric Howard | Assistant Location Manager |
Production | Daniel Duboise | Assistant Accountant |
Art | Sophia Alonso | Graphic Designer |
Art | Angie Sanders | Assistant Property Master |
Art | Adam Crochet | Set Dresser |
Art | Zach Burbach | Set Dresser |
Production | Jelani Courtney | Extras Casting Assistant |
Crew | Willie C. Stringer Jr. | Transportation Captain |