Zwendelaars Theresa en Robert hebben 26 jaar lang hun enige dochter, Old Dolio, getraind om te stelen en mensen op te lichten. Tijdens een wanhopige en haastig bedachte list overtuigen ze een vreemdeling om mee te doen aan hun volgende klus. Ze hadden niet verwacht dat hierdoor hun hele leven drastisch zou veranderen.
Nee, helaas is Kajillionaire nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Brad Pitt | Executive Producer |
Sound | Cary Weitz | Boom Operator |
Directing | Miranda July | Director |
Writing | Miranda July | Writer |
Production | Dede Gardner | Producer |
Production | Amber Sealey | Co-Producer |
Production | Mark Bennett | Casting |
Production | Holly Dorff | ADR Voice Casting |
Crew | T.J. White | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Jennifer Johnson | Costume Design |
Sound | Shawn Holden | Production Sound Mixer |
Camera | Sebastian Winterø | Director of Photography |
Production | Jeremy Kleiner | Producer |
Production | Megan Ellison | Executive Producer |
Directing | Jonas Spaccarotelli | First Assistant Director |
Production | Youree Henley | Producer |
Camera | Matt Kennedy | Still Photographer |
Camera | Aubree Bernier-Clarke | Epk Producer |
Costume & Make-Up | Kim H. Ngo | Assistant Costume Designer |
Crew | Jamie Overla | Stand In |
Camera | Daniel Applegate | Digital Imaging Technician |
Sound | Kent Sparling | Sound Designer |
Sound | Kent Sparling | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Bjorn Ole Schroeder | Supervising Sound Editor |
Production | Sarah Esberg | Executive Producer |
Camera | Sergio De Luca | "A" Camera Operator |
Sound | Doug Winningham | Sound Effects Editor |
Crew | Tim Pedegana | Post Production Supervisor |
Crew | Mara Mark | Studio Teacher |
Lighting | Steve Goodloe | Electrician |
Crew | Spooky Stevens | Unit Publicist |
Sound | Tony Villaflor | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Andrea Gard | Foley Artist |
Art | Sam Lisenco | Production Design |
Camera | Matthew C. Blea | Second Assistant "A" Camera |
Production | Jillian Longnecker | Executive Producer |
Costume & Make-Up | Kathleen Karridene | Makeup Department Head |
Sound | Dan Snow | ADR Mixer |
Production | Joel Henry | Unit Production Manager |
Sound | Gabe Hilfer | Music Supervisor |
Costume & Make-Up | Gloria Conrad | Hairstylist |
Editing | Jennifer Vecchiarello | Editor |
Costume & Make-Up | Jeremy Bramer | Makeup Artist |
Crew | David Peterson | Special Effects Coordinator |
Sound | Frank Rinella | Foley Editor |
Sound | Frank Rinella | Foley Mixer |
Production | Sofie Dejus | Production Coordinator |
Costume & Make-Up | Jessica R. Lawson | Seamstress |
Costume & Make-Up | Jessica R. Lawson | Tailor |
Costume & Make-Up | Angelina Vitto | Costumer |
Crew | John Weckworth | Compositor |
Sound | Danielle Dupre | Sound Re-Recording Assistant |
Art | Joshua Bramer | Property Master |
Directing | Julia Schachter | Script Supervisor |
Directing | Matthew Janssen | Second Assistant Director |
Sound | Rebecca Lawrence | Musician |
Costume & Make-Up | Karen Bartek | Hair Department Head |
Art | Luis Gonzalez | Swing |
Visual Effects | John Stewart | Visual Effects Supervisor |
Camera | Cheli Clayton | First Assistant "A" Camera |
Lighting | Chris Kallemeyn | Electrician |
Production | Vanessa Portillo | Extras Casting |
Art | Brittany Ruiz | Assistant Property Master |
Crew | Tricia Barrett | Compositor |
Production | MacKenzie Stetzler | Art Department Production Assistant |
Editing | Christi Leftwich | Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Cynthia Welles | Key Hair Stylist |
Sound | Gina Luciani | Musician |
Production | Dave Conway | Location Manager |
Crew | Dana Nelson | Set Production Assistant |
Lighting | Christopher Williams | Electrician |
Art | Jessica Shorten | Art Direction |
Crew | Carrie Perry | Schedule Coordinator |
Crew | Christine Bergren | Legal Services |
Crew | Josh King | Transportation Captain |
Camera | Mary Funsten | First Assistant "B" Camera |
Editing | Tom Reiser | Digital Colorist |
Crew | Jordan Crabtree | Production Office Assistant |
Production | Quinn Kawata | Post Production Coordinator |
Lighting | Ryan Thomas | Electrician |
Production | Eli Horowitz | Associate Producer |
Crew | John Brennick | Compositor |
Production | Dee Schuka | Post Production Accountant |
Crew | Larry Riggen | Driver |
Production | Josh Lowden | General Manager |
Editing | Andre Rivas | Digital Intermediate Assistant |
Production | Sasha Adkinson | Extras Casting |
Visual Effects | Chapel Folger | Visual Effects Producer |
Crew | Tony Ruiz | Transportation Coordinator |
Sound | Emile Mosseri | Original Music Composer |
Crew | George A. Miki | Driver |
Costume & Make-Up | Francine Lecoultre | Ager/Dyer |
Crew | Hayley Wright | Stunts |
Crew | Hayley Wright | Stunt Double |
Art | Devynne Lauchner | Set Decoration |
Sound | Elliot Hartley | ADR Mixer |
Sound | Rodrigo Galvan | ADR Mixer |
Editing | Jennifer Raymond | Digital Intermediate Editor |
Writing | Elizabeth Litvitskiy | Writers' Assistant |
Lighting | John Howes | Best Boy Electric |
Lighting | Scott R. Todd | Gaffer |
Costume & Make-Up | Brad Frizzell | On Set Dresser |
Editing | Jared Arkulary | Digital Intermediate Producer |
Camera | Jimmy Loof | Grip |
Production | Minnie Schedeen | Producer's Assistant |
Art | Kevin Bici | Set Dresser |
Camera | Joshua Miller | Best Boy Grip |
Production | Peggy Yen | Production Accountant |
Sound | Paul Hurtubise | ADR Mixer |
Production | Edward Hewitt Jr. | Casting Assistant |
Costume & Make-Up | Katalin Urszuly | Key Makeup Artist |
Sound | Mike Vitacco | Musician |
Crew | Natalie Clark | Stand In |
Camera | Veronica Bouza | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Harrison Reynolds | First Assistant "B" Camera |
Camera | Tyson Banks | Second Assistant "B" Camera |
Sound | Doug Shamburger | Boom Operator |
Sound | Tommy Giordano | Utility Sound |
Camera | Adam Sheedy | Key Grip |
Camera | Jonathan Barangan | Best Boy Grip |
Camera | Scott Parent | Dolly Grip |
Camera | Matt Markus | Grip |
Camera | Alex M. Jenkins | Grip |
Camera | Jeremy Ochoa | Grip |
Camera | Richard Walter | Grip |
Lighting | Darrel Ditri | Electrician |
Lighting | Eric Flesch | Electrician |
Art | Lisa Aragona | Art Department Coordinator |
Production | Stacey Furbeyre | Art Department Production Assistant |
Art | Brian Parada | Leadman |
Art | Brian Annis | Set Dresser |
Art | Andy Rines | Set Dresser |
Art | Gabrielle Moloney | Set Decoration Buyer |
Art | Jacqueline Trudel | Set Decoration Buyer |
Art | Spencer James Steadman | Swing |
Art | Raphael Di Febo | Assistant Property Master |
Art | Sean Tejaratchi | Graphic Designer |
Crew | Jason Dodd | Special Effects Technician |
Crew | John Peterson | Special Effects Technician |
Costume & Make-Up | Shirley Lipscomb | Seamstress |
Costume & Make-Up | Shirley Lipscomb | Tailor |
Costume & Make-Up | Kaitlyn Alyward | Costume Assistant |
Directing | Edgar Orellana | Layout |
Production | Christina Lee | First Assistant Accountant |
Production | James Yen | Payroll Accountant |
Production | Evelyn Fredrich | Production Supervisor |
Production | Michael Hansen | Assistant Production Coordinator |
Production | Preston Grant | Production Secretary |
Production | Will Potenberg | Production Secretary |
Directing | Jana Ludwigova | Second Second Assistant Director |
Crew | Nicholas L. Harvell | Set Production Assistant |
Crew | Nick Fiore | Set Production Assistant |
Crew | Jason Jamal | Set Production Assistant |
Production | Céline Bava-Helms | Producer's Assistant |
Production | Skye Caruso | Producer's Assistant |
Production | Natalie Sellers | Producer's Assistant |
Production | Michaela Anderson | Producer's Assistant |
Crew | Travis Campbell | Actor's Assistant |
Crew | Melina Hayum | Actor's Assistant |
Crew | Sherwin Kim | Actor's Assistant |
Crew | Will McDowell | Actor's Assistant |
Crew | Craig Alexander | Driver |
Crew | Andre E. Bond | Driver |
Crew | Eric Gilbert | Driver |
Crew | Kimo Han | Driver |
Crew | Gordon Hill | Driver |
Crew | Harland Kanahele | Driver |
Crew | Terrence Peters | Driver |
Crew | Nifo Selesitino | Driver |
Crew | Terry Smith | Driver |
Crew | Jack A. Tatevosian | Driver |
Crew | Dan Wright | Driver |
Crew | Edgar Hernandez | Catering |
Crew | Raul Hernandez | Catering Head Chef |
Crew | Ingmar Najarro | Assistant Chef |
Crew | Gary K Matosian | Craft Service |
Crew | Nick Matosian | Craft Service |
Crew | Vardui Matosian | Assistant Craft Service |
Crew | Alonso Pelayo | Set Medic |
Crew | Matt Allende | Set Medic |
Production | Jon Null | Head of Production |
Crew | Huey Carroll | Compositor |
Sound | Erick Eiser | Musician |
Sound | Theodosia Roussos | Musician |
Sound | Theodosia Roussos | Vocals |
Sound | Catherine Outterbridge | Musician |
Sound | Alessandra Noelle | Musician |
Visual Effects | Jeremy Cox | Visual Effects |