Jack Cunningham leidde ooit een veelbelovend leven. Op de middelbare was hij een top basketbalspeler met een volledige studiebeurs op zak, maar liet hij zijn toekomst uit zijn handen glippen. Jaren later gaat het bergafwaarts na een onverdraaglijk verlies en kampt hij met een alcoholverslaving. Dan wordt hij gevraagd coach te worden van een basketbalteam op zijn voormalige middelbare school, wat zijn leven weer wat hoop en glans begint te geven.
Nee, helaas is The Way Back nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Sound | Mark A. Mangini | Supervising Sound Editor |
Sound | Mark A. Mangini | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Jennifer Todd | Producer |
Sound | Walter Spencer | Foley Mixer |
Art | Douglas A. Mowat | Set Decoration |
Sound | Ezra Dweck | Foley Editor |
Sound | Tami Treadwell | ADR Mixer |
Editing | David Rosenbloom | Editor |
Crew | Allan Graf | Stunts |
Art | Keith P. Cunningham | Production Design |
Visual Effects | Larz Anderson | Special Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Cindy Evans | Costume Design |
Production | Kevin McCormick | Executive Producer |
Sound | Curt Sobel | Music Editor |
Production | Mark Ciardi | Executive Producer |
Production | Gordon Gray | Producer |
Directing | Gavin O'Connor | Director |
Production | Gavin O'Connor | Producer |
Art | Paul Sonski | Set Designer |
Directing | Jamie Marshall | First Assistant Director |
Production | Christopher Miller | Location Manager |
Camera | Eduard Grau | Director of Photography |
Production | Brad Ingelsby | Executive Producer |
Writing | Brad Ingelsby | Writer |
Production | Wendy O'Brien | Casting |
Crew | Oliver Keller | Stunts |
Sound | Rob Simonsen | Original Music Composer |
Production | Aaron L. Gilbert | Executive Producer |
Production | Ravi D. Mehta | Producer |
Costume & Make-Up | Cindy Rosenthal | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Jo Kissack Folsom | Assistant Costume Designer |
Art | Brittany Bradford | Assistant Art Director |
Art | Bradley Rubin | Art Direction |
Costume & Make-Up | Sandy Kenyon | Costume Supervisor |
Production | Victor Ho | Unit Production Manager |
Directing | Steve Gehrke | Script Supervisor |
Sound | Craig Dollinger | Boom Operator |
Crew | George A. Sack | Transportation Coordinator |
Costume & Make-Up | John M. 'Jack' Wright | Key Costumer |
Art | Joe Ondrejko | Construction Coordinator |
Production | Jason Cloth | Executive Producer |
Sound | Christopher S. Aud | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Richard Foreman Jr. | Still Photographer |
Sound | Bob Kellough | Sound Effects Editor |
Costume & Make-Up | Paul Corricelli | Set Costumer |
Camera | Peter Rosenfeld | "A" Camera Operator |
Production | Bob Dohrmann | Executive Producer |
Production | Bob Dohrmann | Unit Production Manager |
Art | J.P. Jones | Property Master |
Art | Michael LaCorte | Art Department Coordinator |
Costume & Make-Up | Gerald Quist | Makeup Department Head |
Visual Effects | Bruce Jones | Visual Effects Supervisor |
Sound | Gary Summers | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Heidi Falconer | Publicist |
Sound | Mike Horton | Foley Artist |
Art | Jane Madden | Set Decoration Buyer |
Sound | Steven Morrow | Sound Mixer |
Sound | Gabe Hilfer | Music Supervisor |
Camera | Stephen MacDougall | First Assistant "A" Camera |
Sound | Byron Wilson | Supervising Sound Editor |
Costume & Make-Up | Elizabeth Cortez | Key Hair Stylist |
Crew | Lauren Shaw | Stunts |
Crew | Tom McComas | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | Jennifer Zide | Key Makeup Artist |
Sound | Mark Coffey | Assistant Sound Editor |
Costume & Make-Up | Natasha Romanow | Set Costumer |
Camera | Michael Anderson | Key Grip |
Camera | Michael Merriman | "B" Camera Operator |
Production | Demelza Cronin | Production Coordinator |
Art | Rick Chavez | Assistant Property Master |
Production | Anthea Strangis | First Assistant Accountant |
Production | Kelly A. Snyder | Production Accountant |
Sound | Jason Oliver | ADR Mixer |
Production | Wes Hagan | Location Manager |
Camera | Jim Leidholdt | Dolly Grip |
Camera | Jesse Cain | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Jerardo Gomez | Rigging Gaffer |
Costume & Make-Up | Kristin Wahl | Hair Department Head |
Sound | Tim McKeown | Foley Artist |
Editing | Joe Rosenbloom | First Assistant Editor |
Art | Ellen Dorros | Set Decoration Buyer |
Camera | Michael Brown | Grip |
Production | Madison Ainley | Executive Producer |
Art | Andrew Campbell | Graphic Designer |
Sound | Bryan Mendoza | Utility Sound |
Production | Maureen O'Reilly | Payroll Accountant |
Production | Bill Dance | Extras Casting |
Camera | Christian Franz Staab | Dolly Grip |
Production | Raul Esparza III | Assistant Location Manager |
Camera | Andrew Potter | Grip |
Crew | Courtney Farnsworth | Stunts |
Art | Stephanie Charbonneau | Graphic Designer |
Editing | Anna Rottke | Assistant Editor |
Production | Kaitlyn Taaffe Cronholm | Executive Producer |
Production | Brittany Hapner | Co-Producer |
Directing | Kevin Lum | Second Assistant Director |
Art | Linia Marie Hardy | Assistant Art Director |
Art | Fred Haft | Leadman |
Crew | Craigory Glen Hunter | Stunts |
Crew | B R Lamar | Stunts |
Crew | David Rowden II | Stunts |
Camera | Jordan Pellegrini | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Seth A. Peschansky | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Jesse Tyler | Digital Imaging Technician |
Lighting | Mark McCarthy | Chief Lighting Technician |
Camera | Timothy White | Best Boy Grip |
Camera | Roy Prophet | Grip |
Production | Brian Corpuz | Production Secretary |
Production | KB Pugliese | Production Coordinator |
Production | Jesse Trinidad | Assistant Production Coordinator |
Production | Nate Birkett | Assistant Location Manager |
Production | Tylre Synclair | Casting Assistant |
Production | Laura Aughton | Casting Associate |
Crew | Rodrigo Dorame | Transportation Captain |