Omdat hij naar eigen zeggen geen enkele acteur kon vinden die een komische versie van Adolf Hitler wilde spelen, deed regisseur Taika Waititi het maar zelf. Hij is het denkbeeldige vriendje van een tienjarige jongen die lid is van de Hitler-Jugend, maar vooral een watje is. Tot ergernis van Der Führer die als een sluwe vos de jongen probeert te manipuleren. Met hilarische en pijnlijke momenten tot gevolg. Jojo Rabbit is een wrange komedie die vaak schuurt en soms uit de bocht vliegt. Geen enkel facet van het nazitijdperk wordt onder het tapijt geveegd. Jojo ziet met eigen ogen hoe tegenstanders van het regime worden opgehangen. Zijn moeder (een formidabele rol van Scarlett Johansson) zit in het verzet, herbergt een jong Joods meisje als onderduiker, maar laat haar zoon zelf ontdekken hoe deze wereld in elkaar zit.
Nee, helaas is Jojo Rabbit nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Des Hamilton | Casting |
Costume & Make-Up | Christine Beveridge | Makeup Artist |
Sound | Michael Giacchino | Original Music Composer |
Costume & Make-Up | Mayes C. Rubeo | Costume Design |
Camera | Milan Chadima | "C" Camera Operator |
Camera | Mihai Malaimare Jr. | Director of Photography |
Writing | Taika Waititi | Screenplay |
Directing | Taika Waititi | Director |
Production | Taika Waititi | Producer |
Crew | David McKimmie | Post Production Supervisor |
Sound | David Betancourt | ADR Mixer |
Sound | David Lucarelli | ADR Recordist |
Sound | Charleen Richards-Steeves | ADR Mixer |
Production | Kevan Van Thompson | Executive Producer |
Art | Brendan Heffernan | Concept Artist |
Sound | Tomáš Červenka | Boom Operator |
Camera | Aleš Belak | Steadicam Operator |
Camera | Karel Fairaisl | "C" Camera Operator |
Editing | Tim Stipan | Colorist |
Costume & Make-Up | Dannelle Satherley | Makeup & Hair |
Sound | Steve Baine | Foley Artist |
Visual Effects | Paul Driver | Visual Effects Producer |
Sound | Daniel Němec | Sound Mixer |
Sound | Jon Title | Sound Effects Editor |
Sound | Tobias Poppe | Sound Designer |
Sound | David V. Butler | Dialogue Editor |
Sound | Ai-Ling Lee | Supervising Sound Editor |
Sound | Ai-Ling Lee | Sound Re-Recording Mixer |
Camera | Kimberly French | Still Photographer |
Sound | Susan Dawes | Supervising ADR Editor |
Sound | Paul Apelgren | Music Editor |
Production | Vaclav Mottl | Unit Production Manager |
Camera | Jiří Málek | "B" Camera Operator |
Production | Chelsea Winstanley | Producer |
Editing | Tom Eagles | Editor |
Art | Ra Vincent | Production Design |
Directing | Martina Frimelova | Second Second Assistant Director |
Sound | Dennis S. Sands | Scoring Mixer |
Visual Effects | Jason Chen | Visual Effects Supervisor |
Art | Pierre Bonhomme | Art Direction |
Production | T.K. Knowles | Associate Producer |
Production | John O'Grady | Associate Producer |
Production | Maya Kvetny | Casting |
Sound | Nick Kray | ADR Mixer |
Sound | Petr Forejt | Production Sound Mixer |
Sound | Petr Forejt | Boom Operator |
Visual Effects | Michael Perdew | Visual Effects Producer |
Production | Carthew Neal | Producer |
Sound | Helen Luttrell | Dialogue Editor |
Production | Pavel Voráček | Unit Production Manager |
Visual Effects | Brendan Seals | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Doug Spilatro | VFX Artist |
Camera | Lukás Rezek | Dolly Grip |
Art | Radek Hanák | Art Direction |
Camera | Martin Maryška | First Assistant "C" Camera |
Sound | Peter Persaud | Foley Mixer |
Camera | Daniel Vagenknecht | Steadicam Operator |
Crew | Jan Blahák | Stunts |
Sound | Justin M. Davey | Foley Editor |
Sound | Daniel Douglass | ADR Mixer |
Camera | Marek Havel | Second Assistant "B" Camera |
Directing | Vera Homolacova | Script Supervisor |
Directing | Martin Oktabec | Third Assistant Director |
Visual Effects | Russell Hopwood | VFX Artist |
Sound | Jesse Johnstone | ADR Recordist |
Camera | Shaun Mayor | First Assistant "A" Camera |
Writing | Christine Leunens | Novel |
Sound | Tristan Rose | ADR Recordist |
Directing | Mark Taylor | First Assistant Director |
Camera | Kim Worthington | Key Grip |
Camera | Jan Prokeš | Second Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Kateřina Polanská | Costume Supervisor |
Art | Martin Svandrlik | Set Dresser |
Directing | Martina Götthansova | Second Assistant Director |
Camera | Tomas Munzberger | First Assistant "B" Camera |
Camera | Ondřej Kos | First Assistant "D" Camera |
Directing | David Strangmüller | Third Assistant Director |
Art | Ondřej Lipenský | Art Direction |
Art | Nora Sopková | Set Decoration |
Sound | Annabel Martin | ADR Coordinator |
Camera | Petr Stuna | Still Photographer |
Sound | Martin Švojger | Boom Operator |
Camera | Ondřej Kudrna | Second Assistant "C" Camera |
Sound | Matěj Němec | Boom Operator |
Directing | Frantisek Rezek | First Assistant Director |
Sound | Samuel R. Green | Sound Engineer |
Camera | David Vacek | Dolly Grip |
Camera | Petr Braun | First Assistant "C" Camera |
Sound | Geoff Ethridge | Sound Engineer |
Directing | Karel Kubis | Third Assistant Director |
Production | Angela Vitas | Production Assistant |
Directing | Adéla Kroupová | Continuity |
Costume & Make-Up | Linda Kvasničková | Makeup Artist |
Visual Effects | Rick Ravenell | VFX Artist |
Camera | Jan Dvorak | Second Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Vendy Vosatkova | Set Costumer |