Na de bruiloft gaan Bella en Edward op huwelijksreis naar Rio De Janeiro, waar Bella tot haar schrik ontdekt zwanger te zijn. De familie van Edward is in shock door de situatie, die de fragiele band tussen de vampieren en weerwolven nog meer spanning bezorgt. Niemand weet wat te verwachten van deze onwaarschijnlijke zwangerschap. Ondertussen blijft ook de dreiging van de Volturi bestaan.
Ja! de film The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 is nu beschikbaar om te kijken op Netflix in Nederland.
Directing | Bill Condon | Director |
Sound | Carter Burwell | Original Music Composer |
Art | Lorin Flemming | Art Direction |
Writing | Stephenie Meyer | Novel |
Writing | Stephenie Meyer | Screenplay |
Costume & Make-Up | Michael Wilkinson | Costume Design |
Writing | Melissa Rosenberg | Screenplay |
Visual Effects | Jimmy Almeida | Animation |
Visual Effects | Andy Hass | Animation |
Lighting | Howard R. Campbell | Lighting Artist |
Visual Effects | Yuhon Ng | Animation |
Costume & Make-Up | Megan Coates | Set Costumer |
Sound | Sonny Kompanek | Orchestrator |
Costume & Make-Up | Bonnie Clevering | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Alison Fraser | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Shonta T. McCray | Set Costumer |
Art | Richard Sherman | Production Design |
Costume & Make-Up | Heather Rae Miller | Set Costumer |
Crew | Paul Becker | Choreographer |
Sound | Alexandra Patsavas | Music Supervisor |
Visual Effects | Tom Gibbons | Animation Supervisor |
Costume & Make-Up | Suzanne M.B. Chambliss | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Sarah P. Koeppe | Set Costumer |
Sound | Adam Milo Smalley | Music Editor |
Costume & Make-Up | Beatrice De Alba | Hair Department Head |
Art | Nate Fredenburg | Art Direction |
Costume & Make-Up | Andrea Simpson | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Susan Germaine | Key Hair Stylist |
Editing | Virginia Katz | Editor |
Costume & Make-Up | Reba Saul | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Rolf John Keppler | Makeup Artist |
Production | J.J. Ogilvy | Casting Associate |
Directing | Jessica Lichtner | Script Supervisor |
Costume & Make-Up | Amanda McGowan | Makeup Artist |
Camera | Guillermo Navarro | Director of Photography |
Art | Daniel Flaksman | Art Direction |
Costume & Make-Up | Chrissy Morris | Makeup Artist |
Production | Pamela Pearl | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Annette Farnsworth | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Bob Kretschmer | Wigmaker |
Costume & Make-Up | Stacy Caballero | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Renee Ragucci | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Stacey Panepinto | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Jean Ann Black | Makeup Department Head |
Art | David Schlesinger | Set Decoration |
Art | Jaclyn Kenney | Art Department Coordinator |
Art | Troy Sizemore | Supervising Art Director |
Visual Effects | Dottie Starling | Visual Effects Supervisor |
Production | Stephenie Meyer | Producer |
Art | Rick Newsome | Storyboard Designer |
Visual Effects | John Bruno | Visual Effects Supervisor |
Production | Karen Rosenfelt | Producer |
Production | Wyck Godfrey | Producer |
Production | Barbara Kelly | Associate Producer |
Production | Greg Mooradian | Executive Producer |
Production | Mark Morgan | Executive Producer |
Production | Bill Bannerman | Co-Producer |
Production | Guy Oseary | Executive Producer |
Production | Marty Bowen | Executive Producer |
Visual Effects | Ray McIntyre Jr. | Visual Effects Supervisor |
Art | Jerad Marantz | Concept Artist |
Visual Effects | Q Fortier | Visual Effects |
Crew | David 'Goldy' Goldsmith | Video Assist Operator |
Camera | Andrew Cooper | Still Photographer |
Crew | Andrea Wertheim | Post Production Supervisor |
Crew | Jeff Imada | Stunt Coordinator |
Production | Bill Bannerman | Unit Production Manager |
Directing | Justin Muller | First Assistant Director |
Directing | John M. Morse | Second Assistant Director |
Visual Effects | Robin Griffin | Visual Effects Producer |
Camera | David Crone | Camera Operator |
Camera | David Crone | Steadicam Operator |
Camera | Michael Applebaum | Camera Operator |
Camera | Timothy James Kane | First Assistant Camera |
Camera | Peter D. Roome | First Assistant Camera |
Sound | Steve C. Aaron | Sound Mixer |
Sound | Ryan Farris | Boom Operator |
Lighting | David Lee | Gaffer |
Lighting | Ryan French | Best Boy Electric |
Lighting | Earl Woods | Rigging Gaffer |
Lighting | Ted Sapp | Key Rigging Grip |
Sound | Dane A. Davis | Supervising Sound Editor |
Sound | Michael Minkler | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Tony Lamberti | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Chris Navarro | ADR Mixer |
Sound | John C. Stuver | Dialogue Editor |
Production | Michael J. Burmeister | Location Manager |
Art | Michael Sabo | Property Master |
Art | Janna Roach | Assistant Property Master |
Editing | Élodie Ichter | Color Timer |
Camera | Rigney Sackley | Second Assistant Camera |
Camera | Rick Stribling | Key Grip |
Camera | Buddy Carr | Dolly Grip |
Editing | Ian Slater | First Assistant Editor |
Crew | Neil Greenberg | Visual Effects Editor |
Crew | Brad Minnich | Visual Effects Editor |
Crew | Catherine Chase | Visual Effects Editor |
Editing | Joey Amron | Assistant Editor |
Editing | Jason Dale | Assistant Editor |
Editing | Shae Salmon | Assistant Editor |
Sound | Robert Ulrich | ADR Supervisor |
Sound | David A. Whittaker | Sound Effects Editor |
Sound | Stephanie Flack | Dialogue Editor |
Sound | Stephanie Flack | ADR Editor |
Sound | Matthew W. Kielkopf | First Assistant Sound Editor |
Sound | Paul Stevenson | Foley Artist |
Sound | Nerses Gezalyan | Foley Mixer |
Costume & Make-Up | Dan Bronson | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Janet Melody | Ager/Dyer |
Production | Diana Ascher | Post Production Accountant |
Production | Elizabeth Coulon | Extras Casting |
Crew | Toni Atterbury | Unit Publicist |
Costume & Make-Up | Cristina Patterson | Contact Lens Designer |
Costume & Make-Up | Jessica Nelson | Contact Lens Technician |
Art | Randall S. Coe | Construction Coordinator |
Crew | Robert Foster Jr. | Transportation Coordinator |
Crew | Tom Goodrich | Studio Teacher |
Directing | E. J. Foerster | Second Unit Director |
Directing | Greg Zenon | Second Unit First Assistant Director |
Visual Effects | Phil Tippett | Senior Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Eric Leven | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Ken Kokka | Visual Effects Producer |
Crew | Aharon Bourland | CG Supervisor |
Visual Effects | Hans Brekke | Lead Animator |
Visual Effects | David Schnee | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Miles Southan | Animation |
Visual Effects | Mark Powers | Animation |
Visual Effects | Jonathan Lyons | Animation |
Visual Effects | Christopher Mullins | Animation |
Visual Effects | Phil Morris | Animation |
Visual Effects | Jess Morris | Animation |
Visual Effects | Robert Alves | Animation |
Visual Effects | Ryan Bradley | Animation |
Visual Effects | Louis Jones | Animation |
Visual Effects | Danny Southard | Animation |
Crew | Natalie Baillie | Compositor |
Crew | David A. Link | Compositor |
Crew | Bruce Nicholson | Compositor |
Crew | Craig Rowe | Compositor |
Crew | Jordan Schilling | Compositor |
Crew | Satish Ratakonda | Compositor |
Crew | Michael Cavanaugh | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Edson Williams | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Thomas Nittmann | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Yoshiya Yamada | 3D Artist |
Visual Effects | Robert Olsson | Matte Painter |
Visual Effects | Robin Hackl | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Wendy Lanning | Visual Effects Producer |
Crew | Neil Eskuri | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Crystal Choo | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Dana Jurcic | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Earl Fast | Animation |
Visual Effects | Chris Derochie | Animation |
Crew | Andrew Smith | Visual Effects Editor |
Crew | Evan Salusbury | Visual Effects Editor |
Crew | Ryan Valade | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Jeff Campbell | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | George Macri | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Eric Doiron | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Lauren Ritchie | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Elbert Irving IV | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Bruce Woloshyn | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Mark Van Ee | Visual Effects Coordinator |
Crew | Steve McLeod | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Aaron Brown | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Aaron Weintraub | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Wilson Cameron | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Becca Donohoe | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Barb Benoit | Digital Compositor |
Visual Effects | Kristy Blackwell | Digital Compositor |
Visual Effects | Christian Morin | Digital Compositor |
Visual Effects | Anand Dorairaj | Digital Compositor |
Visual Effects | Sebastien Proulx | Digital Compositor |
Visual Effects | Gavin Soares | Animation |
Visual Effects | Mathew Borrett | Matte Painter |
Visual Effects | Milan Schere | Matte Painter |
Visual Effects | Allan Magled | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Nadav Ehrlich | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Dion Hatch | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Mary Stuart | Visual Effects Producer |
Crew | Brennan Prevatt | Digital Effects Supervisor |
Crew | Sean Rourke | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Joseph Shahood | Visual Effects Coordinator |
Crew | Colin Strause | CG Supervisor |
Visual Effects | Yanick Wilisky | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Anouk Deveault-Moreau | Visual Effects Producer |
Crew | Martin Pelletier | CG Supervisor |
Visual Effects | Tim Carras | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Joshua D. Comen | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Dane Allan Smith | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Brad Moylan | Compositing Artist |
Visual Effects | Tammy Sutton | Compositing Artist |
Editing | Loan Phan | Digital Intermediate Producer |
Editing | Curtis Lindersmith | Digital Intermediate Editor |
Writing | Bill Condon | Screenplay |
Crew | Mike Wilson | Utility Stunts |
Crew | Marny Eng | Stunts |
Crew | Karin Silvestri | Stunts |
Crew | Janene Carleton | Stunts |
Crew | Andrea Kinsky | Stunts |
Crew | Brett Armstrong | Stunts |
Crew | Krista Bell | Stunts |
Crew | Clint Carleton | Stunts |