'Maleficent: Mistress of Evil' volgt de complexe relatie tussen de heks Maleficent en prinses Aurora. Het is inmiddels enkele jaren geleden dat Maleficent besloot om Aurora te vervloeken. Samen moeten ze nu nieuwe bondgenoten vinden in hun pogingen de magische wezens van de wereld te beschermen. Wanneer Prince Philip het eindelijk aandurft Aurora ten huwelijk te vragen, lijkt het erop dat er een einde komt aan de vijandigheid die al generaties heerst tussen Ulstead en The Moors. Aurora weet haar stiefmoeder Maleficent zelfs over te halen om in te gaan op een uitnodiging in het kasteel van koning John en koningin Ingrith
Nee, helaas is Maleficent: Mistress of Evil nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Craig Wood | Editor |
Art | Patrick Tatopoulos | Production Design |
Costume & Make-Up | Ellen Mirojnick | Costume Design |
Writing | Ted Sears | Characters |
Production | Duncan Henderson | Producer |
Costume & Make-Up | Paul Gooch | Makeup & Hair |
Production | Angelina Jolie | Producer |
Sound | Geoff Zanelli | Original Music Composer |
Directing | Joachim Rønning | Director |
Production | Joe Roth | Producer |
Camera | Henry Braham | Director of Photography |
Production | Jeff Kirschenbaum | Executive Producer |
Writing | Linda Woolverton | Screenplay |
Production | Linda Woolverton | Executive Producer |
Writing | Linda Woolverton | Story |
Writing | Charles Perrault | Characters |
Writing | Bill Peet | Characters |
Writing | Winston Hibler | Characters |
Writing | Erdman Penner | Characters |
Writing | Joe Rinaldi | Characters |
Writing | Milt Banta | Characters |
Directing | Simon Crane | Second Unit Director |
Writing | Ralph Wright | Characters |
Writing | Noah Harpster | Screenplay |
Production | Joan Schneider | Unit Production Manager |
Costume & Make-Up | Arjen Tuiten | Makeup Designer |
Art | Dominic Capon | Set Decoration |
Production | Reg Poerscout-Edgerton | Casting Director |
Directing | Richard Whelan | First Assistant Director |
Crew | Bryan H. Carroll | Post Production Supervisor |
Production | Bryan H. Carroll | Associate Producer |
Writing | Micah Fitzerman-Blue | Screenplay |
Crew | Todd London | Post Production Supervisor |
Production | Nikki Penny | Co-Producer |
Sound | Ben Meechan | Sound Effects Editor |
Directing | Rebecca Sheridan | Script Supervisor |
Camera | Fraser Taggart | Second Unit Director of Photography |
Directing | Roxanne Cuenca | Script Supervisor |
Production | Alison Banks | Unit Production Manager |
Editing | Laura Jennings | Editor |
Directing | Cathy Doubleday | Script Supervisor |
Production | Chris Castaldi | Associate Producer |
Directing | Chris Castaldi | First Assistant Director |
Production | Michael Vieira | Executive Producer |
Production | Annabelle Le Gresley | Unit Production Manager |
Production | Matt Smith | Executive Producer |
Crew | Jo McLaren | Stunt Coordinator |
Costume & Make-Up | David White | Makeup Effects Designer |
Directing | Laura Jackson | Assistant Director |
Directing | Giulia Patanè | Script Supervisor |
Crew | Janet Kellock | Assistant Script |
Directing | Christian Proctor | Third Assistant Director |
Directing | Paula C. Frías | Third Assistant Director |
Directing | Matthew Sharp | Second Assistant Director |
Production | Zack Roth | Co-Producer |
Directing | Gareth Webb | Second Unit Director |
Directing | Fraser Fennell-Ball | Assistant Director |
Directing | Terence Madden | Second Assistant Director |
Directing | Nick Laurence | First Assistant Director |
Production | R.J. Mino | Unit Production Manager |
Production | R.J. Mino | Co-Producer |
Art | Rob Bliss | Concept Artist |
Directing | Mark Cockren | Second Assistant Director |
Directing | Oscar Crane | Crowd Assistant Director |
Production | Drew Payne | Unit Manager |
Directing | Faz Buffery | Third Assistant Director |
Directing | Glen Carroll | Third Assistant Director |
Production | Samar Pollitt | Production Supervisor |
Directing | Corrin Allen | Third Assistant Director |
Directing | Talar Baker | Assistant Director Trainee |
Directing | James Budd | Third Assistant Director |
Directing | Joe Cox | Third Assistant Director |
Directing | Ubbe Haavind | Second Unit Director |
Directing | Jess Link | Third Assistant Director |
Production | Anthony Lowery | Production Assistant |
Directing | Sussanah Madden | Third Assistant Director |
Directing | Sophie Massey Broadbery | Third Assistant Director |
Directing | Emyr Glyn Rees | Third Assistant Director |
Directing | Oliver Tummel | Third Assistant Director |
Directing | Jody Wiltshire | Second Assistant Director |
Directing | Jo Winter | Third Assistant Director |
Directing | Eileen Yip | Second Assistant Director |
Directing | Aisling Hughes | Script Supervisor |
Crew | Lucy Noble | Assistant Script |
Directing | Parker Neff | Script Coordinator |
Visual Effects | Ferran Domenech | Visual Effects Supervisor |
Crew | George Harris | Stunts |
Crew | Jennifer White | Choreographer |
Visual Effects | Hamid Shahsavari | VFX Artist |
Visual Effects | Prakash Goyal | VFX Artist |
Crew | Nikita Mitchell | Stunts |
Visual Effects | Satoshi Takazawa | VFX Artist |
Crew | Lucy Scarfe | Stand In |
Visual Effects | David Mir | Digital Compositor |