Als de wetenschapper Alex Murry plotseling verdwijnt, onderneemt zijn dochter Meg samen met broertje Charles Wallace en haar vriend Calvin O'Keefe een groots avontuur. Alex werkte aan een speciaal project voor de overheid, de tesseract, waarmee men gebruik kan maken van de vijfde dimensie.
Nee, helaas is A Wrinkle in Time nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Directing | Ava DuVernay | Director |
Production | Jim Whitaker | Producer |
Editing | Spencer Averick | Editor |
Sound | Ramin Djawadi | Original Music Composer |
Production | Catherine Hand | Producer |
Writing | Jennifer Lee | Screenplay |
Writing | Jeff Stockwell | Screenplay |
Writing | Madeleine L'Engle | Novel |
Visual Effects | Ben O'Brien | Digital Compositor |
Art | Peter Ramsey | Storyboard Artist |
Costume & Make-Up | Stacy Horn | Costume Supervisor |
Visual Effects | Brian Adler | Visual Effects |
Production | Ashish Kukian | Production Manager |
Directing | LaTrisa Jackson | Second Assistant Director |
Production | Sainath Shinde | Production Manager |
Directing | Steve Love | First Assistant Director |
Production | Douglas C. Merrifield | Executive Producer |
Production | Carl Hampe | Production Supervisor |
Production | Douglas C. Merrifield | Unit Production Manager |
Directing | Betty Fotofili | Second Unit Director |
Directing | Lisa Zugschwerdt | Second Second Assistant Director |
Production | Adam Borba | Executive Producer |
Crew | Todd London | Post Production Assistant |
Directing | Rhys Summerhayes | Second Assistant Director |
Art | Naomi Shohan | Production Design |
Production | Annie Dodman | Production Manager |
Production | Geno Hart | Production Assistant |
Directing | David Marnell | Second Second Assistant Director |
Production | Pip Gillings | Production Manager |
Directing | Lisa Chu | Additional Second Assistant Director |
Directing | Deborah Chung | Additional Second Assistant Director |
Production | James Yang | Production Assistant |
Production | Vinay Gautam | Production Manager |
Crew | Heidi Vogel | Post Production Supervisor |
Production | Robert Mazaraki | Production Supervisor |
Directing | Dixon McPhillips | Additional Second Assistant Director |
Crew | Christopher Manning | Stand In |
Directing | Michael J. Moore | First Assistant Director |
Art | Dean Wolcott | Set Designer |
Camera | Atsushi Nishijima | Still Photographer |
Production | Brittany Petros | Location Manager |
Camera | Tobias A. Schliessler | Director of Photography |
Production | Ian Van der Werff | Key Set Production Assistant |
Costume & Make-Up | Melissa Yonkey | Hairstylist |
Crew | J.J. Abrams | Thanks |
Production | Katelyn Yoder | Assistant Production Coordinator |
Art | Cameron Wood | Location Scout |
Production | Michelle Chan Wong | Assistant Production Coordinator |
Crew | Spencer R. Williams | Set Production Assistant |
Production | Marcus Wiley | Production Assistant |
Crew | Amber Wegner | Stand In |
Crew | Erin Waters | Set Production Assistant |
Production | Victoria Vanderlinden | First Assistant Accountant |
Production | Ian Van der Werff | Key Production Assistant |
Production | Warren Upson | Production Assistant |
Production | Lora Umphress | Payroll Accountant |
Production | Anthony Sword | Production Assistant |
Production | Rosie Smith | Assistant Production Coordinator |
Production | Breanna Smith | Production Secretary |
Production | Safka Sintmaartensdijk | Second Assistant Accountant |
Production | Shauna Sanders | Production Coordinator |
Writing | Matt Rickett | Writers' Assistant |
Production | Author Queries | Production Assistant |
Production | Cynthia Phillips | Post Production Accountant |
Crew | Debbie Pearl | Animal Coordinator |
Production | William Ostroff | Production Assistant |
Production | Hailey Oltman | Production Assistant |
Writing | Boafoa Offei-Darko | Writers' Assistant |
Writing | Stephanie Noel | Writers' Assistant |
Writing | Halima V. Hudson | Writers' Assistant |
Crew | Josh Montes | Set Production Assistant |
Production | Luke McFarland | Researcher |
Crew | Jane McCurdy | Aerial Coordinator |
Production | Cindi Bogard Long | Second Assistant Accountant |
Production | Jordan Levine | Production Assistant |
Art | David Lazan | Supervising Art Director |
Crew | Matt Laumann | Set Medic |
Production | Filza Khan | Second Assistant Accountant |
Production | Luana Kasych | Production Coordinator |
Production | Kalid Hussein | Production Assistant |
Production | Lou Henry | Second Assistant Accountant |
Crew | Maura Gannett | Studio Teacher |
Production | Dan Edward Fitzgerald V | Production Assistant |
Production | Daniel Fisch | Production Secretary |
Production | Jordyn Ferguson | Production Assistant |
Production | Adam Everett | Production Assistant |
Production | Kathy Donno | First Assistant Accountant |
Production | Matt de Villiers | Second Assistant Accountant |
Production | Meilee Condron | ADR Voice Casting |
Crew | Kyma Collins | Stand In |
Production | Jamira Cheatham | Second Assistant Accountant |
Production | Talia Buckberry | Production Secretary |
Crew | Catelynn Brown | Stand In |
Production | Bill Bouvier | Second Assistant Accountant |
Crew | Jason Bogard | Production Controller |
Production | Amy Bertone | Production Assistant |
Production | Daniel Edel Bennaiem | Production Assistant |
Crew | Cassandra Bautista | Intern |
Production | David M. Atkinson | First Assistant Accountant |
Writing | Lauren Astore | Writers' Assistant |
Production | Forrest Alsobrook | Production Assistant |
Writing | Arielle Ackerman | Writers' Assistant |
Crew | Mark Alkofer | Studio Teacher |
Crew | Gerald Willard | Driver |
Crew | Laurence Tozzi | Driver |
Crew | Brian Stackhouse | Driver |
Crew | Glenn Ryan Jr | Driver |
Crew | Dave Robling | Transportation Coordinator |
Crew | Grant Roa | Driver |
Crew | Anna Low | Driver |
Crew | Shelly Little Feather | Driver |
Crew | Eleanor Lefever | Driver |
Crew | Ron Kunecke | Transportation Captain |
Crew | Saul Correa | Driver |
Crew | John Agnew | Driver |
Directing | Renetta G. Amador | Script Supervisor |
Sound | Julie Pearce | Music Editor |
Sound | Tracy McKnight | Music Consultant |
Production | Neal Prosansky | Location Manager |
Production | Velvet Graves | Assistant Location Manager |
Production | Anthony Balderamos | Assistant Location Manager |
Production | Matt Bolin | Assistant Location Manager |
Art | Lori A. Balton | Location Scout |
Production | Amanda Weir | Post Production Coordinator |
Editing | Yvonne Valdez | Assistant Editor |
Editing | Terilyn A. Shropshire | Additional Editor |
Crew | Storm Nylen | Post Production Assistant |
Production | Laura Minto | Post Production Coordinator |
Editing | Lara Mazzawi | 3D Editor |
Crew | Michelle Lockett | Post Production Assistant |
Editing | Paul Alderman | First Assistant Editor |
Crew | Iman Ahad | Post Production Assistant |
Costume & Make-Up | Jenny Rushton | Costumer |
Costume & Make-Up | Natasha Romanow | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Carol Quiroz | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Jill Paz | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Amy Parris | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Jessie Noakes | Costumer |
Costume & Make-Up | Melanie Miranda | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Mustapha Mimis | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Rewa Lewis | Costumer |
Costume & Make-Up | Susan Lee | Costumer |
Costume & Make-Up | Annie Laoparadonchai | Costumer |
Costume & Make-Up | Saascha Wiki Kessell | Costumer |
Costume & Make-Up | Melissa Antablin | Costumer |
Costume & Make-Up | Lori Harris | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Sarah Goodhue | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Edward Luis Garcia | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Angelina Ciulik | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Marta Bialy | Costumer |
Costume & Make-Up | Marta Bialy | Costume Assistant |
Production | Dixie Webster | Extras Casting |
Production | Stacey Pianko | Casting Associate |
Production | Msaada Nia | Casting Assistant |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Production | Scott Philip Goergens | Casting Associate |
Visual Effects | Shawn Miller | Lead Animator |
Visual Effects | David Paté | Lead Animator |
Visual Effects | Terence Bannon | Animation Supervisor |
Lighting | Terry Zumalt | Lighting Technician |
Camera | Dustin VonLossberg | Grip |
Camera | Tony Thompson | Drone Pilot |
Lighting | Brent Studler | Electrician |
Lighting | Sophie Shellenberger | Lighting Technician |
Camera | Dan Schroer | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Paul Santoni | First Assistant "A" Camera |
Camera | Kyle Pugsley | Grip |
Lighting | Juan Morse | Lighting Technician |
Camera | Daisuke Dice Miyake | Grip |
Lighting | Roger Meilink | Rigging Gaffer |
Lighting | Len Levine | Chief Lighting Technician |
Camera | Tony Keddy | Key Grip |
Camera | Farisai Bruce Kambarami | Camera Loader |
Lighting | Chris Hults | Lighting Technician |
Camera | James J. Hughes | Grip |
Camera | Conrad Hawkins | Grip |
Camera | Scott Hatley | Grip |
Camera | Quinn Grove | Grip |
Camera | Kurt Grossi | Key Grip |
Camera | Shun Goldin | Grip |
Lighting | James Ginn | Assistant Chief Lighting Technician |
Camera | Jason Gary | Best Boy Grip |
Camera | Kirk R. Gardner | Steadicam Operator |
Camera | Melissa Fisher | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Roger Feenstra | Aerial Director of Photography |
Lighting | Kevin Erb | Key Rigging Grip |
Camera | Andy DePung | First Assistant "C" Camera |
Camera | Keith B. Davis | First Assistant "B" Camera |
Camera | John Curran | Grip |
Camera | Grant Culwell | Steadicam Operator |
Camera | Kevin Constant | Additional Photography |
Camera | Jonathan Clark | Additional Second Assistant Camera |
Lighting | Denise Brady | Rigging Grip |
Camera | Laetitia Belen | Second Assistant "B" Camera |
Camera | Jesse Beaird | Grip |
Crew | Min Windle | Stunt Coordinator |
Crew | Lavern Whitt | Stunt Double |
Crew | Hayley Stent | Utility Stunts |
Crew | David Schultz | Utility Stunts |
Crew | Stephen W. Schriver | Stunt Double |
Crew | Eric Salas | Utility Stunts |
Crew | J.C. Robaina | Utility Stunts |
Crew | Stephen A. Pope | Stunt Coordinator |
Crew | David Pope | Utility Stunts |
Crew | Heidi Pascoe | Stunts |
Crew | Heidi Pascoe | Stunt Double |
Crew | Casey O'Neill | Utility Stunts |
Crew | Noelle Therese Mulligan | Utility Stunts |
Crew | Michael McGuire | Utility Stunts |
Crew | Tara Macken | Stunt Double |
Crew | Marcia Lopez Aleman | Utility Stunts |
Crew | Bethany Levy | Utility Stunts |
Crew | Andrea Kinsky | Utility Stunts |
Crew | Oz Kalvan | Stunt Double |
Crew | Antal Kalik | Stunt Double |
Crew | Jesse Jacobs | Stunts |
Crew | Jesse Jacobs | Utility Stunts |
Crew | Sierra Hoyle | Stunt Double |
Crew | Brian T. Hewitt | Utility Stunts |
Crew | Shane Habberstad | Utility Stunts |
Crew | Will Greenburg | Utility Stunts |
Crew | Travis Fienhage | Utility Stunts |
Crew | Kofi Elam | Utility Stunts |
Crew | Joey Dickey | Utility Stunts |
Crew | Arturo Dickey | Utility Stunts |
Crew | Rockey Dickey Jr. | Utility Stunts |
Crew | Conner Deadrick | Utility Stunts |
Crew | Peter Croft | Utility Stunts |
Crew | Bryan Cartago | Utility Stunts |
Crew | Nitasha Bhambree | Stunt Double |
Crew | Hannah Betts | Utility Stunts |
Crew | Matt Berberi | Utility Stunts |
Visual Effects | Jenna Yu | Compositing Supervisor |
Crew | Joshua Young | Compositor |
Crew | Michael Yates | Compositor |
Visual Effects | Nick Whiteley | Compositing Supervisor |
Crew | Brittany Wetzel | Compositor |
Visual Effects | Pablo Wang | Digital Compositor |
Visual Effects | Sagar Wakankar | Digital Compositor |
Visual Effects | James Wakelin | Visual Effects Coordinator |
Crew | Jack Van Nuis | Compositor |
Crew | Nilesh Uttarwar | Compositor |
Crew | Johnne Tyson | Compositor |
Visual Effects | Chris W. Tucker | Visual Effects Coordinator |
Crew | Sara Tremblay | Compositor |
Visual Effects | Will Towle | Digital Compositor |
Visual Effects | Joel Tong | Digital Compositor |
Visual Effects | Blaine Toderian | Lead Animator |
Visual Effects | Patrick Thompson | Digital Compositor |
Visual Effects | Connie Sung | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sina Sultani | Visual Effects Coordinator |
Crew | C.C. Srinivasan | Compositor |
Crew | Gabriel Souza | Compositor |
Visual Effects | Paul Song | Visual Effects |
Crew | Jason Selfe | Compositor |
Visual Effects | Paul Schmitke | Visual Effects |
Visual Effects | Sean Santiago | Visual Effects Producer |
Crew | Soumyanath Samith | Compositor |
Crew | Shiv Sairam | Compositor |
Visual Effects | Preetam Saha | Digital Compositor |
Visual Effects | Nema Safvati | Visual Effects |
Visual Effects | Harikrishna S | Digital Compositor |
Crew | Mikaiel Russ | Compositor |
Visual Effects | Vania Ruano | Digital Compositor |
Crew | Robert Rossello | Compositor |
Visual Effects | Mark Rice | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Andrew Rhinehart | Compositing Supervisor |
Production | Rachael Catherine Pilas | Production Assistant |
Crew | Britni Ziegler Peters | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Amanda Ninness | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sujeen Nepali | Digital Compositor |
Visual Effects | Kenneth Nelson | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Paresh Navlakha | Digital Compositor |
Visual Effects | Patrizia Mulè | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Matthew Mullarkey | Digital Compositor |
Production | Llewellyn Littlemore | Production Assistant |
Visual Effects | Megan Kuntz | Digital Compositor |
Visual Effects | Shivani Jhaveri | Visual Effects Coordinator |
Crew | M Quinn | Special Effects Technician |
Crew | Kira Peacock | Special Effects Assistant |
Crew | Joe Love | Special Effects Technician |
Visual Effects | Mark Hawker | Special Effects Supervisor |
Crew | Wes Hannah | Special Effects Technician |
Crew | Victoria Haag | Special Effects Assistant |
Crew | Paul Dane | Special Effects Technician |
Crew | Leslie Coogan | Special Effects Technician |
Sound | Qianbaihui Yang | Foley Supervisor |
Sound | Geoff Vaughan | Foley Artist |
Sound | Jana Vance | Foley Artist |
Sound | Dennie Thorpe | Foley Artist |
Sound | Douglas Shamburger | Boom Operator |
Sound | John Roesch | Foley Artist |
Sound | Jacob Riehle | Dialogue Editor |
Sound | Kimberly Patrick | Foley Editor |
Sound | Al Nelson | Supervising Sound Editor |
Sound | Lucas Miller | Assistant Sound Editor |
Sound | Al Nelson | Sound Designer |
Sound | Kyrsten Mate | Sound Effects Editor |
Sound | Chris Manning | Foley Editor |
Sound | Evan Kishiyama | Sound Recordist |
Sound | Scott Guitteau | Sound Effects Editor |
Sound | Pascal Garneau | Sound Effects Editor |
Sound | Andre Fenley | Supervising Sound Editor |
Sound | Blake Collins | Foley Mixer |
Sound | Patrick Christensen | ADR Mixer |
Sound | David Chrastka | Sound Effects Editor |
Sound | Willie D. Burton | Sound Mixer |
Sound | Stephanie Brown | Dialogue Editor |
Sound | Marco Alicea | Assistant Sound Editor |
Art | Ben Woodworth | Painter |
Art | Michael Vojvoda | Set Dresser |
Art | Sarai Sosa | Set Dresser |
Art | Rafael Somarriba | Set Dresser |
Costume & Make-Up | Regana Redd | On Set Dresser |
Art | Eric Ramsey | Storyboard Artist |
Art | Heidi Pieh | Set Decoration Buyer |
Art | Andrea Onorato | Assistant Art Director |
Art | Connor Morris | Painter |
Art | David Masson | Concept Artist |
Art | Joshua Min | Concept Artist |
Art | Jim Magdaleno | Storyboard Artist |
Art | Lianir Lopez | Set Decoration Buyer |
Art | Danielle Lee | Art Department Assistant |
Art | Didier Konings | Concept Artist |
Art | Danielle Lee | Art Department Coordinator |
Art | J.P. Jones | Property Master |
Art | Benton Jew | Storyboard Artist |
Art | Sean D. Jackson | Set Dresser |
Art | Ben Grangereau | Concept Artist |
Art | John Fox | Storyboard Artist |
Art | Henry Fong | Concept Artist |
Art | Warren Drummond | Storyboard Artist |
Art | Danelle Davenport | Storyboard Artist |
Art | Court Chu | Concept Artist |
Art | Rick Chavez | Assistant Property Master |
Art | Martin Charles | Graphic Designer |
Art | Lorrie Campbell | Set Designer |
Art | Robert A. Blackburn | Construction Coordinator |
Art | Alexandra Belmonte | Concept Artist |
Art | Nuttavut Baiphowongse | Concept Artist |
Art | Samantha Avila | Assistant Art Director |
Costume & Make-Up | Joanetta Stowers | Key Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Molly Stern | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Mark Starr | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Janeen Schreyer | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Derrick Rutledge | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Lisa Rocco | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Tracey Levy | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Colleen LaBaff | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Jasmine Kimble | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Whitney James | Makeup Artist |
Crew | Garrett Warren | Stunt Coordinator |
Crew | Daniel Benjamin | Studio Teacher |