Vader en zoon zijn beiden lijkschouwer. Ze krijgen de opdracht voor de autopsie van een jonge onbekende vrouw. Sheriff Burke vraagt hun de doodsoorzaak voor de volgende ochtend vast te stellen zodat hij een volledige pers-verklaring kan afleggen.
Nee, helaas is The Autopsy of Jane Doe nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Editing | Steve Mirkovich | Additional Editor |
Costume & Make-Up | Natalie Ward | Costume Design |
Camera | Roman Osin | Director of Photography |
Sound | Detlef A. Schitto | Sound Recordist |
Sound | Detlef A. Schitto | Foley Editor |
Sound | Detlef A. Schitto | Foley Recordist |
Production | Elaine Grainger | Casting |
Sound | Lars Ginzel | Sound Re-Recording Mixer |
Production | Stuart Ford | Executive Producer |
Sound | Manuel Laval | Sound Editor |
Sound | Christian Conrad | Sound Designer |
Production | Eric Garcia | Producer |
Visual Effects | Scott McIntyre | Special Effects Supervisor |
Directing | André Øvredal | Director |
Production | Tim Cole | Line Producer |
Sound | Saunder Jurriaans | Original Music Composer |
Production | Rory Aitken | Producer |
Production | Ben Pugh | Producer |
Production | Matt Jackson | Executive Producer |
Production | Steven Squillante | Executive Producer |
Sound | Martin Langenbach | Foley |
Editing | Peter Gvozdas | Editor |
Sound | Danny Bensi | Original Music Composer |
Writing | Ian B. Goldberg | Screenplay |
Art | Astrid Sieben | Art Direction |
Art | Melanie Light | Standby Art Director |
Costume & Make-Up | Clementine Charity | Assistant Costume Designer |
Art | Matt Gant | Production Design |
Sound | Richard Kondal | ADR Mixer |
Editing | Patrick Larsgaard | Editor |
Camera | Susie Allnutt | Still Photographer |
Sound | Vanesa Lorena Tate | Music Editor |
Crew | Marian Briozzo | Post Production Supervisor |
Costume & Make-Up | Kristyan Mallett | Prosthetic Designer |
Lighting | Phil Brookes | Gaffer |
Directing | Sheila McNaught | Script Supervisor |
Crew | Alex Abelman | Carpenter |
Visual Effects | Stephen Coren | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Jemma Harwood | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Jemma Harwood | Makeup Designer |
Directing | Jim Imber | First Assistant Director |
Sound | Ian Maclagan | Sound Recordist |
Sound | Tina Laschke | Sound Editor |
Sound | Andy Ross | Music Supervisor |
Camera | Luis Reggiardo | Digital Imaging Technician |
Crew | Seb Palmer | Carpenter |
Camera | Karl Clarke | Second Assistant Camera |
Editing | Sabrina Naumann | Dialogue Editor |
Sound | Sabrina Naumann | ADR Editor |
Production | Emma Gunnery | Casting Assistant |
Production | Fred Berger | Producer |
Camera | Vanessa Whyte | Additional Photography |
Writing | Richard Naing | Screenplay |
Production | Adam Cobb | Co-Executive Producer |
Lighting | Dave Staton | Rigging Gaffer |
Camera | Warwick Drucker | Key Grip |
Art | Timothy Wilkinson | Property Master |
Camera | Rami Bartholdy | First Assistant Camera |
Lighting | Joe Judge | Best Boy Electric |
Visual Effects | Michael Tuohy | Visual Effects Coordinator |
Crew | Sam J. Green | Systems Administrators & Support |
Costume & Make-Up | Bella Cruickshank | Hair Designer |
Costume & Make-Up | Bella Cruickshank | Makeup Designer |
Editing | Nicholas Emme | First Assistant Editor |
Editing | Patrick O'Mahony | First Assistant Editor |
Production | Dot Kyle | Production Coordinator |
Art | Adam David Grant | Art Department Assistant |
Costume & Make-Up | Lisa Pemberton | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Lisa Pemberton | Hairstylist |
Production | James Player | Location Manager |
Sound | Grace Averbuch | Dialogue Editor |
Sound | Grace Averbuch | ADR Editor |
Art | Robin Jones | Set Decoration |
Directing | Daniel Jerome Gill | Second Assistant Director |
Art | John Moolenschot | Construction Manager |
Directing | Laurie Mahon | Third Assistant Director |
Sound | Anja Seidel | Foley Editor |
Production | Andrew Chapman | Unit Production Manager |
Sound | Rodrigo Galvan | ADR Mixer |
Production | Ashley Marsden | Production Assistant |
Art | Andrew Barden | Dressing Prop |
Art | Joe Fitz-Gerald | Dressing Prop |
Art | Sebastian Pietrovito | Dressing Prop |
Art | Anthea Dixon | Painter |
Production | Steve Cronick | Production Accountant |
Sound | Simon Sampath-Kumar | ADR Mixer |
Production | Enest Ansah | Location Assistant |
Production | Courtney Noble | Associate Producer |
Crew | Viva Stuart | Floor Runner |
Production | Zoe McLachlan | Assistant Production Coordinator |
Sound | John Thorpe | Boom Operator |
Costume & Make-Up | Dickie Bass | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Holly Clarke | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Rosalind Hackett | Costume Assistant |