De Amerikaanse auto-ontwerper Carroll Shelby en de Britse autocoureur Ken Miles bouwden samen een raceauto voor de Ford Motor Company, om de strijd aan te gaan met het dominante raceteam van Enzo Ferrari tijdens de 24-uur van Le Mans in 1966.
Directing | James Mangold | Director |
Writing | John-Henry Butterworth | Screenplay |
Writing | Jez Butterworth | Screenplay |
Camera | Phedon Papamichael | Director of Photography |
Art | François Audouy | Production Design |
Editing | Michael McCusker | Editor |
Costume & Make-Up | Daniel Orlandi | Costume Design |
Art | Rich Romig | Set Designer |
Sound | Marco Beltrami | Original Music Composer |
Production | James Mangold | Producer |
Art | Matthew Gatlin | Art Direction |
Production | Dani Bernfeld | Executive Producer |
Art | Jordan Ferrer | Art Direction |
Production | Adam Somner | Executive Producer |
Art | Robert Andrew Johnson | Art Direction |
Art | Gustaf Aspegren | Art Direction |
Editing | Andrew Buckland | Editor |
Production | Ronna Kress | Casting Director |
Production | Peter Chernin | Producer |
Production | Jenno Topping | Producer |
Art | Peter Lando | Set Decoration |
Production | Kevin Halloran | Executive Producer |
Production | Michael Mann | Executive Producer |
Writing | Jason Keller | Writer |
Editing | Dirk Westervelt | Editor |
Sound | Buck Sanders | Music |
Sound | David Gianmarco | Sound Designer |
Crew | Tanner Foust | Stunt Driver |
Sound | Steven Morrow | Sound Mixer |
Sound | Donald Sylvester | Supervising Sound Editor |
Sound | Paul Massey | Sound Re-Recording Mixer |
Art | Christine Mouchard | Art Department Coordinator |
Art | Gary Warshaw | Art Direction |
Art | Maya Shimoguchi | Supervising Art Director |
Camera | Onofrio Nino Pansini | Camera Operator |
Camera | John Taggart | Camera Operator |
Lighting | Jamie Baglio | Electrician |
Camera | Ray Garcia | Key Grip |
Lighting | Stephen Martin Paull | Lighting Technician |
Camera | Merrick Morton | Still Photographer |
Lighting | Kevin Brenner | Electrician |
Camera | Sarah Galley | Second Assistant Camera |
Lighting | Michael Bauman | Gaffer |
Lighting | John Charles Schneider | Lighting Technician |
Lighting | Benjamin Baggott | Electrician |
Lighting | Morten Petersen | Best Boy Electric |
Camera | Jimmy Ward | First Assistant Camera |
Lighting | Ffilip Bolton | Lighting Technician |
Camera | Andrew Crankshaw | Assistant Camera |
Camera | Peter Chrimes | Key Grip |
Lighting | Mike Bonnaud | Rigging Gaffer |
Camera | Nino Neuboeck | First Assistant Camera |
Lighting | Matt Floyd | Key Rigging Grip |
Camera | Felix Terreyre Saint-Cast | Second Assistant Camera |
Lighting | Luis Moreno | Assistant Chief Lighting Technician |
Lighting | Alejandro J. Castillo | Lighting Technician |
Lighting | Thomas McCarty | Lighting Technician |
Camera | Cary Lalonde | First Assistant Camera |
Lighting | Harrison Palmer | Rigging Grip |
Camera | Abdelkarim Belkasemi | Camera Operator |
Camera | Manning Tillman | First Assistant "D" Camera |
Camera | Robert M. Sagaser | First Assistant Camera |
Lighting | Jeff Barco | Lighting Programmer |
Lighting | Cristian Cazor | Lighting Technician |
Lighting | Eddie A. Reid IV | Lighting Technician |
Lighting | Brian Knox | Rigging Grip |
Camera | Jeremy Brussell | Best Boy Grip |
Lighting | Andrew Kyle Morrison | Electrician |
Lighting | Michael Ambrose | Gaffer |
Lighting | Adrienne Brown | Rigging Grip |
Camera | Roger Spain | Second Assistant Camera |
Lighting | Rusty Edmonson | Electrician |
Lighting | Eric Tolzmann | Lighting Technician |
Lighting | Mike Tyson | Rigging Gaffer |
Lighting | Lucas Staley | Rigging Grip |
Camera | Zsolt P. Haraszti | Second Assistant Camera |
Camera | Jerry Patton | Second Assistant Camera |
Crew | Bogdan Iofciulescu | Techno Crane Operator |
Camera | Lonny Danler | Digital Imaging Technician |
Camera | Jordan Harriman | Digital Imaging Technician |
Lighting | Nick Papanickolas | Rigging Grip |
Camera | P. Scott Sakamoto | Steadicam Operator |
Crew | Mark Suveg | Video Assist Operator |
Camera | David Luckenbach | Camera Operator |
Camera | Tommy Tieche | Camera Operator |
Lighting | Beau Bellanich | Rigging Grip |
Costume & Make-Up | Amy Wood | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | J.C. Davis | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Danny Molaschi | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Tom Cummins | Key Set Costumer |
Costume & Make-Up | Andrew Nelson | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Kristen Kopp | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Nanrose Buchman | Costumer |
Costume & Make-Up | Georgia Sedmak | Costumer |
Production | Kelly Hunt | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Jenni Brown Greenberg | Makeup Supervisor |
Costume & Make-Up | Hans Georg Struhar | Key Set Costumer |
Costume & Make-Up | Jade Brandt | Seamstress |
Costume & Make-Up | Rhonda Ann Burns | Hairstylist |
Directing | Elizabeth Seaford | Script Supervisor |
Production | Lorenzo Viti | Casting Associate |
Costume & Make-Up | Robert Wilson | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Valérie Chapelle | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Tyra Youland | Ager/Dyer |
Costume & Make-Up | Kimberly Buckley | Costumer |
Directing | Marvin Williams | First Assistant Director |
Directing | Sheila Waldron | Script Supervisor |
Production | Lauren Richer | Casting Coordinator |
Costume & Make-Up | Shaquanta Green | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Ken Diaz | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Cynthia Hernandez | Makeup Artist |
Directing | Betty Hugo | Continuity |
Production | Joseph Hicks | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Jeong-Hwa Fonkalsrud | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | John Ringhoff | Ager/Dyer |
Production | Kissy Dugan | Casting |
Production | Cassandra Han | Casting |
Costume & Make-Up | Connie Kallos | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Vanessa Grayson | Costumer |
Costume & Make-Up | Philip Maldonado | Set Costumer |
Costume & Make-Up | Damien Quinn | Set Costumer |
Production | Chad Darnell | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Heather Cummings | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Gaelle Masson | Wardrobe Assistant |
Directing | Ian Stone | First Assistant Director |
Writing | Ron Peters | Script Consultant |
Production | Barbara Harris | ADR Voice Casting |
Costume & Make-Up | Aubrey Marie | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Alex Noble | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Caitlin Doolittle | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Mark Peterson | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Jessica Posada | Set Costumer |
Production | Tracy Dixon | Extras Casting |
Costume & Make-Up | Lexx Staats | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Rob Saduski | Costumer |
Costume & Make-Up | Heather Sease | Key Costumer |
Directing | Cheyenne Corre | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Brent Keene | Additional Hairstylist |
Costume & Make-Up | Randi Owens Arroyo | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Randi Mavestrand | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Amelia McKinney | Costumer |
Costume & Make-Up | Gloria Pasqua Casny | Hair Department Head |
Costume & Make-Up | Nanci Cascio | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Georgette Sweet | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Jane Galli | Makeup Department Head |
Costume & Make-Up | Meghan Heaney | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Laura Calvo | Makeup Artist |
Directing | Dea Cantu | Script Supervisor |
Crew | David Cunningham | CG Supervisor |
Crew | Russ Sueyoshi | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Clint G. Reagan | Pre-Visualization Supervisor |
Crew | David Bemi | CG Supervisor |
Crew | Steve Mihaylov | CG Supervisor |
Visual Effects | Mathias Frodin | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Alexandria Johnson | Pre-Visualization Coordinator |
Visual Effects | Abhijitsinh Gohil | Visual Effects Coordinator |
Lighting | Ryan D. Hansford | Lighting Artist |
Lighting | Taylor Lenton | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Qazi Hamza Javed | Modeling |
Visual Effects | Thomas Scott Holland | Visual Effects Coordinator |
Crew | Ross McCabe | CG Supervisor |
Visual Effects | Carlo Monaghan | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Hawkins DuBois | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jesús L. Yapor | Compositing Lead |
Crew | Noah Vice | CG Supervisor |
Visual Effects | Cale Jacox | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Matt Greig | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Miquel Ubeda | Compositing Lead |
Visual Effects | Justin Golden | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Zach Groves | Visual Effects Coordinator |
Art | Stephanie L. Allen | Set Decoration Buyer |
Art | Chelsey Morin | Set Decorating Coordinator |
Visual Effects | Tabitha Woodman | Visual Effects Production Manager |
Art | Hilary DeWaay | Graphic Designer |
Visual Effects | Christal Wolgamott | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Gaia Bussolati | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Dave Morley | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Charles-Axel Vollard | Special Effects Supervisor |
Art | Danny Diamond | Set Decoration Buyer |
Art | Edward J. Protiva | Set Dresser |
Visual Effects | Malte Sarnes | Visual Effects Supervisor |
Art | Chris Cortner | Assistant Art Director |
Art | Mark Boucher | Set Dresser |
Crew | Fabio Scotellaro | Visual Effects Editor |
Crew | Rachel Litz | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Laurens Ehrmann | Visual Effects Supervisor |
Art | Jameson Buston | Leadman |
Art | D. Tobias Denney | Property Master |
Art | Scott Herbertson | Set Designer |
Art | Robert Woodruff | Set Designer |
Visual Effects | Eric D. Christensen | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Nathan Parade de la Feraude | Visual Effects Coordinator |
Art | Erin E. Riegel | Assistant Art Director |
Art | Scott Lukowski | Concept Artist |
Art | Steven DeSantis | Construction Coordinator |
Art | Mike Villarino | Construction Coordinator |
Art | John Horning | Set Dresser |
Visual Effects | Don Kemmer | Visual Effects Coordinator |
Art | Jason Bedig | Leadman |
Art | David Ladish | Set Dresser |
Art | J.P. Jones | Property Master |
Art | Scott M. Anderson | Set Dresser |
Visual Effects | Alessandra Spadaro | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Sean Kilkenny | Visual Effects Production Assistant |
Art | Philip Ginolfi | Construction Foreman |
Visual Effects | Sara Moore | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Olivier Dumont | Visual Effects Supervisor |
Art | Lori West | Graphic Designer |
Art | Loïc Chavanon | Assistant Art Director |
Art | Rob Tokarz | Assistant Art Director |
Art | Dianne Chadwick | Graphic Designer |
Art | Gabriel Hardman | Storyboard Artist |
Crew | Donald Fulmer | Scenic Artist |
Art | Patrick Dunn-Baker | Set Designer |
Editing | John Berri | Additional Editor |
Editing | Skip Kimball | Digital Intermediate Colorist |
Editing | Christopher Rucinski | Assistant Editor |
Editing | Sandra Grubb | First Assistant Editor |
Editing | Tashi Trieu | Digital Intermediate Editor |
Production | Lucas Foster | Executive Producer |
Production | Dominic Pacitti | Production Assistant |
Lighting | Cameron Jones | Rigging Grip |
Crew | Matt Mullins | Stunts |
Costume & Make-Up | Kirsten Coleman | Makeup Artist |
Production | Sally Potters | Production Coordinator |
Crew | Todd Bryant | Stunt Double |
Crew | Adam Hart | Stunt Double |
Crew | Anthony Molinari | Stunt Double |
Crew | Robert Nagle | Stunt Coordinator |
Sound | Craig Dollinger | Boom Operator |
Sound | Bryan Mendoza | Utility Sound |
Sound | Jay Wilkinson | Sound Designer |
Sound | Anna MacKenzie | Foley Supervisor |
Sound | Polly McKinnon | Dialogue Editor |
Sound | Eric A. Norris | Sound Effects Editor |
Sound | Smokey Cloud | First Assistant Sound Editor |
Sound | Tim Gomillion | Sound Recordist |
Sound | Jesse Johnstone | Sound Recordist |
Sound | David Betancourt | ADR Mixer |
Sound | Charleen Richards-Steeves | ADR Mixer |
Sound | Christine Sirois | ADR Recordist |
Sound | David Lucarelli | ADR Recordist |
Sound | Evan Tautianen | ADR Engineer |
Sound | Samuel R. Green | Sound Engineer |
Sound | Geoff Ethridge | Sound Engineer |
Sound | Dan O'Connell | Foley Artist |
Sound | John T. Cucci | Foley Artist |
Sound | Richard Duarte | Foley Mixer |
Sound | Jack Cucci | Foley Mixer |
Sound | Davi Aquino | Foley Recordist |
Sound | Chelsea Body | Foley Recordist |
Sound | Ted Caplan | Music Editor |
Sound | Tyson Lozensky | Music Consultant |
Editing | A.R. Björklund | Editorial Production Assistant |
Crew | Emmeline Luka Bale | Thanks |
Crew | Tim Gilbert | Stunts |
Crew | Shauna Duggins | Stunt Double |
Crew | Cassidy Vick Hice | Stunts |
Crew | Henry Kingi | Stunts |
Crew | Lance Gilbert | Stunt Driver |
Crew | Joe Bucaro III | Stunts |
Crew | Chris Carnel | Stunts |
Crew | Alex Chansky | Stunts |
Crew | Mark Chadwick | Stunts |
Crew | Clay Cullen | Stunt Driver |
Crew | Jeremy Fry | Stunt Coordinator |
Crew | Mickey Giacomazzi | Stunt Driver |
Crew | Levi Gilbert | Stunts |
Crew | Dean Grimes | Stunts |
Crew | Karin Justman | Stunts |
Crew | Zach Hudson | Stunts |
Crew | Malosi Leonard | Stunts |
Crew | Jalil Jay Lynch | Stunts |
Crew | Jason Kehler | Stunts |
Crew | Bethany Levy | Stunts |
Crew | Cody Mackie | Stunts |
Crew | Chris Palermo | Stunt Driver |
Crew | Brad McCabe | Stunt Driver |
Crew | Anthony G. Schmidt | Stunts |
Crew | Denney Pierce | Stunts |
Crew | Erik Rondell | Stunts |
Crew | Gregg Smrz | Stunts |
Crew | Brett Smrz | Stunt Driver |
Crew | Ashley Rae Trisler | Stunts |
Crew | Danny Wynands | Stunts |
Crew | Nico Woulard | Stunts |
Crew | Claudia Abrego | Stunt Driver |
Crew | Heather Bonomo | Stunts |
Directing | Trevor Tavares | Second Assistant Director |
Directing | Darrin Prescott | Second Unit Director |
Directing | Ian Stone | Second Assistant Director |
Crew | Jimmy N. Roberts | Stunt Driver |
Crew | Allan Padelford | Stunt Driver |