Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid (2010)


  • Genre: Komedie, Familie
  • Release Datum: 2010-03-19
  • Beoordeling: 6.2/10 van 1258 stemmen
  • Lengte: 1uur 32min
  • Taal: English
  • Productie: Dayday Films
  • Productie Land: United Kingdom, United States of America
  • Regisseur: Thor Freudenthal
star 6.2/10
Van 1,258 Stemmen

Plot

Greg Heffley heeft er alles voor over heeft om populair te worden bij zijn klasgenootjes. Hij begint zijn beste vriend Rowley, een slimme en mollige maar ook wat klunzige jongen, te ontwijken om zijn reputatie te verdedigen. Zijn verlangen naar populariteit komt Greg al snel duur te staan waardoor hij zich eenzaam gaat voelen...

Kan ik Diary of a Wimpy Kid kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Diary of a Wimpy Kid nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Diary of a Wimpy Kid beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Diary of a Wimpy Kid Trailer

  • Zachary Gordon

    als Greg Heffley
  • Robert Capron

    als Rowley Jefferson
  • Steve Zahn

    als Frank J. Heffley
  • Devon Bostick

    als Rodrick Heffley
  • Rachael Harris

    als Susan Heffley
  • Chloë Grace Moretz

    als Angie Steadman
  • Laine MacNeil

    als Patty Farrell
  • Andrew McNee

    als Coach Malone
  • Connor Fielding

    als Manny Heffley
  • Owen Fielding

    als Manny Heffley
  • Karan Brar

    als Chirag Gupta
  • Grayson Russell

    als Fregley
  • Alex Ferris

    als Collin
  • Belita Moreno

    als Mrs. Norton
  • Rob LaBelle

    als Mr. Winsky
  • Nicholas Carey

    als Pete Hosey
  • Samuel Patrick Chu

    als Carter
  • Donnie MacNeil

    als Wade
  • Samantha Page

    als Shelley
  • Ava Hughes

    als Marley
  • Owen Best

    als Bryce Anderson
  • Cainan Wiebe

    als Quentin
  • Cole Heppell

    als Quentin's Sidekick
  • Harrison Houde

    als Darren Walsh
  • Severin Korfer

    als Dieter Muller
  • Jennifer Clement

    als Mrs. Flint
  • Karin Konoval

    als Mrs. Irvine
  • Raugi Yu

    als Vice Principal Roy
  • Kaye Capron

    als Rowley's Mom
  • Jake D. Smith

    als Archie Kelly
  • Talon Dunbar

    als Arthur
  • Naomi Dane

    als Cheese Girl
  • Willem Jacobson

    als Cheese Boy
  • Sean Bygrave

    als Coach Brewer
  • Maxine Miller

    als Elderly Woman
  • Taya Clyne

    als Granddaughter
  • Nathaniel Marten

    als Grown-Up Greg
  • Peter New

    als Grown-Up Quentin
  • Nikki Frazer

    als Lunch Girl #1
  • Greta Makena Gibson

    als Lunch Kid #2
  • Nathan Smith

    als Kindergarten Boy
  • Kinua McWatt

    als Kindergarten Girl
  • Dylan Bell

    als Kindergarten Greg
  • Madison Bell

    als Kindergarten Patty
  • Adom Osei

    als Marty Porter
  • Alf Humphreys

    als Mr. Jefferson
  • Brent Chapman

    als Mr. Parnell
  • Rylee Stiles

    als Preston
  • Ryan Grantham

    als Rodney James
  • Ethan Shankaruk

    als Snot Kid
  • Jesse Wheeler

    als Unpopular 80s Boy
  • Paul Hubbard

    als Brock Branigan
  • Brett Dier

    als 80s Breakdancer
  • Brandon Barton

    als 80s Jock Boy
  • Cindy Busby

    als 80s Popular Girl
  • Alicia Takase Lui

    als Audition Kid
  • Jay Sidhu

    als Audition Kid
  • Tori Christianson

    als Audition Kid
  • Emerald Schreier

    als Audition Kid
  • Ben Mitchell

    als Audition Kid
  • Haris Cash

    als Audition Kid
  • Mariah Crudo

    als Audition Kid
  • Alistair Abell

    als Male Reporter (voice)
  • Tara McGuire

    als Female Reporter (voice)
  • Aidan Gebert

    als Löded Diper
  • Cameron Krpan

    als Löded Diper
  • Paolo Tolfo

    als Löded Diper
  • Amy Esterle

    als Waitress (uncredited)
Production Ronna Kress Casting
Camera Jack Green Director of Photography
Sound Theodore Shapiro Music
Production Heike Brandstatter Casting
Production Coreen Mayrs Casting
Editing Wendy Greene Bricmont Editor
Costume & Make-Up Monique Prudhomme Costume Design
Production Brad Simpson Producer
Costume & Make-Up Lisa Love Key Makeup Artist
Production Kathleen Chopin Local Casting
Art Cheryl Marion Assistant Art Director
Crew Riley Kathryn Ellis Thanks
Art Mary-Lou Storey Set Decoration
Directing Thor Freudenthal Director
Sound Julia Michels Music Supervisor
Writing Jackie Filgo Screenplay
Writing Jeff Filgo Screenplay
Writing Gabe Sachs Screenplay
Art Brent Thomas Production Design
Production Nina Jacobson Producer
Production Ethan Smith Co-Producer
Editing Robert Komatsu Additional Editing
Writing Jeff Judah Screenplay
Production Warren Carr Unit Production Manager
Camera Dillard Brinson Key Grip
Art Anneke Van Oort Set Designer
Costume & Make-Up Debbie Douglas Assistant Costume Designer
Art David Dowling Property Master
Art Shannon Grover Art Direction
Sound Donald Flick Sound Effects Editor
Sound Nancy Nugent Supervising ADR Editor
Sound Nancy Nugent Supervising Dialogue Editor
Sound Amanda Goodpaster Music Editor
Crew Tony Lazarowich Special Effects Coordinator
Camera Rob McEwan Still Photographer
Production S. Steven Sach Location Manager
Visual Effects Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Crew Patricia Johnson Unit Publicist
Art Jesse Joslin Construction Coordinator
Lighting John Helme Gaffer
Sound Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Crew Mike Sassen Transportation Coordinator
Directing Janet D. Munro Script Supervisor
Crew Kurt Jackson Special Effects
Crew Paul Becker Choreographer
Camera Jim Van Dijk Camera Operator
Sound Elliott Koretz Sound Designer
Sound James Bolt Sound Re-Recording Mixer
Costume & Make-Up Donna Bis Key Hair Stylist
Production Amy Nygaard Casting Associate
Costume & Make-Up Wendy Foster Seamstress
Camera Tenzin Lhalungpa Camera Operator
Camera Timothy Robin Spencer First Assistant Camera
Sound Darren Brisker Production Sound Mixer
Production Susanne Scheel Casting Associate
Production Jeff Kinney Executive Producer
Writing Jeff Kinney Book
Production Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Art Wes Hamby Assistant Property Master
Sound Michael Hibberson Boom Operator
Directing Cindy Smith Second Assistant Director
Directing Pete Whyte First Assistant Director
Crew Dave Hospes Stunt Coordinator
Directing Haylee Thompson Third Assistant Director
Camera Ryan Green Camera Operator
Art Spencer Louttit Assistant Property Master
Art Lorne Poole Set Dresser
Art Tamara Gauthier Set Dresser
Art Mark Morgan Set Dresser
Editing Carolyn Calvert First Assistant Editor
Visual Effects Mike L. Murphy Animation Supervisor
Visual Effects Christopher Cundey Visual Effects Producer
Sound Josie Nericcio Assistant Sound Editor
Costume & Make-Up Patricia L. Galbraith Costume Coordinator
Costume & Make-Up Eileen Gano Set Costumer
Production Deana Kittson Production Coordinator
Crew Chris Flemington Special Effects
Art Rob Dampier Construction Foreman
Crew Steve Siegel Transportation Captain

Reacties

keyboard_arrow_up