Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker (2019)


  • Genre: Actie, Avontuur, Sciencefiction
  • Release Datum: 2019-12-18
  • Beoordeling: 6.6/10 van 5561 stemmen
  • Lengte: 2uur 21min
  • Taal: English
  • Productie: Lucasfilm Ltd.
  • Productie Land: United States of America
  • Regisseur: J.J. Abrams
star 6.6/10
Van 5,561 Stemmen

Plot

Een jaar na de gebeurtenissen uit 'The Last Jedi' vindt voor een laatste keer de confrontatie tussen het verzet en de First Order plaats. Wie komt er als overwinnaar uit de bus? Naast de strijd moeten Rey en consorten ook hun persoonlijke demonen en verleden onder ogen zien. Terwijl het conflict tussen de Jedi en de Sith zijn hoogtepunt bereikt, mengen ook oude bekenden zich in de strijd.

Kan ik Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker kijken op Netflix in Nederland?

Nee, helaas is Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland. Volg ons op Facebook om te zien wanneer Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker beschikbaar is om te kijken op Netflix in Nederland.

Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker Trailer

  • Carrie Fisher

    als General Leia Organa
  • Mark Hamill

    als Luke Skywalker
  • Daisy Ridley

    als Rey
  • Adam Driver

    als Kylo Ren / Ben Solo
  • John Boyega

    als Finn
  • Oscar Isaac

    als Poe Dameron
  • Anthony Daniels

    als C-3PO
  • Naomi Ackie

    als Jannah
  • Domhnall Gleeson

    als General Hux
  • Richard E. Grant

    als Allegiant General Pryde
  • Lupita Nyong'o

    als Maz Kanata
  • Keri Russell

    als Zorii Bliss
  • Joonas Suotamo

    als Chewbacca
  • Kelly Marie Tran

    als Rose Tico
  • Ian McDiarmid

    als Emperor Palpatine
  • Billy Dee Williams

    als Lando Calrissian
  • Greg Grunberg

    als Snap Wexley
  • Shirley Henderson

    als Babu Frik (voice)
  • Billie Lourd

    als Lieutenant Connix
  • Dominic Monaghan

    als Beaumont Kin
  • Hassan Taj

    als R2-D2 performed by
  • Lee Towersey

    als R2-D2 performed by
  • Brian Herring

    als BB-8 performed by
  • Dave Chapman

    als BB-8 performed by
  • Richard Guiver

    als D-O Performed By
  • Lynn Robertson Bruce

    als D-O Performed By / Sith Alchemist
  • J.J. Abrams

    als D-O (voice)
  • Claire Roi Harvey

    als Maz Kanata Performed by
  • Richard Coombs

    als Maz Kanata Performed by
  • Matt Denton

    als Maz Kanata Performed by
  • Nick Kellington

    als Klaud
  • Mandeep Dhillon

    als Lieutenant Garan
  • Alison Rose

    als Lieutenant Draper
  • Amanda Lawrence

    als Commander D'Acy
  • Tanya Moodie

    als General Parnadee
  • Simon Paisley Day

    als General Quinn
  • Geff Francis

    als Admiral Griss
  • Amanda Hale

    als Officer Kandia
  • Amir El-Masry

    als Commander Trach
  • Aidan Cook

    als Boolie
  • Patrick Williams

    als Boolie (voice)
  • Martin Wilde

    als Knight of Ren
  • Anton Simpson-Tidy

    als Knight of Ren
  • Lukaz Leong

    als Knight of Ren
  • Tom Rodgers

    als Knight of Ren
  • Joe Kennard

    als Knight of Ren
  • Ashley Beck

    als Knight of Ren
  • Bryony Miller

    als First Order Officer
  • Cyril Nri

    als First Order Officer
  • Angela Christian

    als First Order Officer
  • Indra Ové

    als First Order Officer
  • Richard Bremmer

    als First Order Officer
  • Richard Durden

    als First Order Officer
  • Andrew Havill

    als First Order Officer
  • Nasser Memarzia

    als First Order Officer
  • Patrick Kennedy

    als First Order Officer
  • Aaron Neil

    als Resistance Officer
  • Joe Hewetson

    als Resistance Officer
  • Raghad Chaar

    als Resistance Officer
  • Mimi Ndiweni

    als Resistance Officer
  • Tom Wilton

    als Colonel Aftab Ackbar
  • Chris Terrio

    als Colonel Aftab Ackbar (voice)
  • Kiran Shah

    als Nambi Ghima
  • Debra Wilson

    als Nambi Ghima (voice)
  • Josef Altin

    als Pilot Vanik
  • Vinette Robinson

    als Pilot Tyce
  • Mike Quinn

    als Nien Nunb
  • Bill Kipsang Rotich

    als Nien Nunb (voice)
  • Ann Firbank

    als Tatooine Elder
  • Diana Kent

    als General Engell
  • Warwick Davis

    als Wicket W. Warrick
  • Harrison Davis

    als Pommet Warwick
  • Elliot Hawkes

    als Spice Runner
  • Philicia Saunders

    als Tabala Zo
  • John Williams

    als Oma Tres
  • Nigel Godrich

    als FN-2802
  • Dhani Harrison

    als FN-0878
  • J.D. Dillard

    als FN-1226
  • Dave Hearn

    als FN-0606
  • Rochenda Sandall

    als Sith Fleet Officer
  • Jacob Fortune-Lloyd

    als Sith Fleet Officer
  • Andreea Diac

    als Lander Pilot
  • Liam Cook

    als Ochi of Bestoon
  • Denis Lawson

    als Wedge Antilles
  • Carolyn Hennesy

    als Demine Lithe
  • Paul Kasey

    als Cai Threnalli
  • Matthew Wood

    als Cai Threnalli (voice)
  • James Earl Jones

    als Darth Vader (voice)
  • Andy Serkis

    als Snoke (voice)
  • Josefine Irrera Jackson

    als Young Rey
  • Cailey Fleming

    als Young Rey
  • Jodie Comer

    als Rey's Mother
  • Billy Howle

    als Rey's Father
  • Hayden Christensen

    als Anakin Skywalker (voice)
  • Olivia d'Abo

    als Luminara Unduli (voice)
  • Ashley Eckstein

    als Ahsoka Tano (voice)
  • Jennifer Hale

    als Aayla Secura (voice)
  • Samuel L. Jackson

    als Mace Windu (voice)
  • Ewan McGregor

    als Obi-Wan Kenobi (voice)
  • Alec Guinness

    als Obi-Wan Kenobi (archive voice)
  • Frank Oz

    als Yoda (voice)
  • Angelique Perrin

    als Adi Gallia (voice)
  • Freddie Prinze Jr.

    als Kanan Jarrus (voice)
  • Liam Neeson

    als Qui-Gon Jinn (voice)
  • Harrison Ford

    als Han Solo (uncredited)
  • Lin-Manuel Miranda

    als Soldier (uncredited)
  • Ed Sheeran

    als Stormtrooper (uncredited)
  • Gerald W. Abrams

    als Captain Cypress (uncredited)
  • Kadrolsha Ona Carole

    als Storm Trooper / Rebel Soldier (uncredited)
  • Jeff Garlin

    als Junn Gobint (uncredited)
  • Kevin Smith

    als Inhabitant of Kijimi (uncredited)
  • Jimmy Star

    als Resistance Officer (uncredited)
  • Karl Urban

    als Stormtrooper (uncredited)
Writing George Lucas Characters
Sound John Williams Original Music Composer
Production Kathleen Kennedy Producer
Art Rick Carter Production Design
Costume & Make-Up Michael Kaplan Costume Design
Production April Webster Casting
Art Peter Popken Concept Artist
Art Rosemary Brandenburg Set Decoration
Costume & Make-Up Bill Corso Makeup Artist
Writing J.J. Abrams Screenplay
Directing J.J. Abrams Director
Production J.J. Abrams Producer
Writing J.J. Abrams Story
Camera Dan Mindel Director of Photography
Editing Maryann Brandon Editor
Production Nina Gold Casting
Production Callum Greene Executive Producer
Art Paul Inglis Supervising Art Director
Visual Effects Michel Barrière Compositing Supervisor
Visual Effects Joanie Croteau Visual Effects Coordinator
Visual Effects Richard Martin Visual Effects Producer
Crew Sébastien Rioux Visual Effects Editor
Crew Guillaume St-Aubin-Seers Visual Effects Editor
Crew Philippe Theroux CG Supervisor
Editing Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist
Sound Matthew Wood Supervising Sound Editor
Crew Sam Nicholson Animatronics Designer
Costume & Make-Up Lisa Tomblin Hair Designer
Art Colin Jackman Conceptual Design
Writing Chris Terrio Screenplay
Writing Chris Terrio Story
Art Matthew Savage Concept Artist
Production Alyssa Weisberg Casting
Writing Colin Trevorrow Story
Art Mike Stallion Art Direction
Writing Derek Connolly Story
Camera Robert Palmer First Assistant "B" Camera
Art Oli van der Vijver Art Direction
Production Jason McGatlin Executive Producer
Sound David Acord Supervising Sound Editor
Art Matt Wynne Art Direction
Costume & Make-Up Heidi McQueen-Prentice Costume Assistant
Costume & Make-Up David Crossman Costume Supervisor
Art Jamie Wilkinson Property Master
Visual Effects Richard Bain Visual Effects Supervisor
Sound Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Roger Guyett Visual Effects Supervisor
Directing Nicoletta Mani Script Supervisor
Sound Addison Teague Sound Effects Editor
Camera Joseph Segura First Assistant Camera
Visual Effects Jeff Capogreco Visual Effects Supervisor
Directing Lizzie Pritchard Script Supervisor
Art Jim Barr Art Direction
Camera Dave Hamilton-Green Steadicam Operator
Costume & Make-Up Calandra Meredith Key Costumer
Camera Graham Hall Camera Operator
Camera Andrew Rowlands Second Unit Director of Photography
Sound Christopher Scarabosio Sound Re-Recording Mixer
Costume & Make-Up Alex Rouse Wigmaker
Visual Effects Tony Cole Visual Effects Supervisor
Visual Effects Nigel Sumner Visual Effects Supervisor
Visual Effects Marc Varisco Visual Effects Supervisor
Camera David B. Nowell Aerial Director of Photography
Directing Dawn Gilliam Script Supervisor
Visual Effects Kevin Elam Visual Effects Producer
Camera John Marzano Aerial Director of Photography
Costume & Make-Up Carleigh Herbert Makeup Artist
Art David Vyle Levy Concept Artist
Editing Laura Geucherian Digital Intermediate Producer
Visual Effects Pauline Duvall Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Stella Atkinson Assistant Costume Designer
Costume & Make-Up Amy Byrne Makeup Artist
Visual Effects Gunther Schatz Visual Effects Technical Director
Visual Effects Chris Morley Visual Effects Supervisor
Visual Effects Chuck Duke Key Animation
Costume & Make-Up Flora Moody Makeup & Hair
Costume & Make-Up Francesca Crowder Key Hair Stylist
Sound Tom Lalley Sound Re-Recording Mixer
Visual Effects Lee McNair Animation Supervisor
Visual Effects Tony Como Visual Effects Supervisor
Costume & Make-Up Carolyn Cousins Key Hair Stylist
Crew Matthew MacMurray Animatronics Designer
Crew Mark S. Wright Visual Effects Editor
Costume & Make-Up Amanda Trewin Key Costumer
Editing Jess Jansen Assistant Editor
Visual Effects Charles Lai Compositing Supervisor
Visual Effects Simon Marinof Compositing Supervisor
Editing Brett Schlaman 3D Editor
Art Andrée Wallin Concept Artist
Art Samy Keilani Art Direction
Visual Effects Neal Scanlan Creature Effects Technical Director
Camera Jonathan Olley Still Photographer
Lighting Julien Lasbleiz Lighting Artist
Lighting Hosni Al Baqa Gaffer
Visual Effects Stephen Aplin Animation Supervisor
Visual Effects Paul Kavanagh Animation Supervisor
Visual Effects Gerard Diefenthal Visual Effects Coordinator
Camera Peter Batten Camera Operator
Lighting Lee Narby Lighting Technician
Editing Ben Cox Assistant Editor
Production Martin Ware Casting Associate
Visual Effects Dominic Tuohy Special Effects Supervisor
Art Kevin Jenkins Production Design
Art Ashley Lamont Art Direction
Costume & Make-Up Vivienne Jones Assistant Costume Designer
Art Ryan Church Concept Artist
Costume & Make-Up Karen Asano-Myers Hairstylist
Costume & Make-Up Andrew Simonin Hairdresser
Crew Andrew Booth CG Supervisor
Crew Martin Allan Kloner Visual Effects Editor
Camera Paul Wheeldon First Assistant "C" Camera
Camera Dora Krolikowska First Assistant "B" Camera
Art Lydia Fry Art Direction
Art Liam Georgensen Art Direction
Visual Effects Blaise Panfalone Visual Effects Producer
Camera Birgit Dierken Camera Operator
Sound Steve Slanec Sound Editor
Visual Effects Edward Randolph Visual Effects Producer
Sound Stuart Wilson Production Sound Mixer
Costume & Make-Up Zeina Soufan Costume Supervisor
Crew Malcolm Humphreys CG Supervisor
Costume & Make-Up Anna Kießer Prosthetic Makeup Artist
Costume & Make-Up Analyn Cruz Hairstylist
Lighting David Marsh Lighting Supervisor
Camera Erik L. Brown First Assistant Camera
Visual Effects Scott Dace Senior Animator
Visual Effects Louise Bertrand Visual Effects Producer
Visual Effects Joseph Kasparian Visual Effects Supervisor
Art Rodolfo Damaggio Concept Artist
Production Angela Young Casting Associate
Production Laura Wootton Production Supervisor
Editing Stefan Grube Editor
Crew Christopher Ahrens CG Supervisor
Visual Effects Olivier Beaulieu Compositing Supervisor
Visual Effects Martine Losier Visual Effects Coordinator
Visual Effects Karina Mariano Visual Effects Coordinator
Lighting Douglas Addy Lighting Supervisor
Costume & Make-Up Daniel Lawson Johnston Makeup Artist
Production Nour Dardari Associate Producer
Art Fliss Jaine Art Department Coordinator
Art Stephen Tappin Concept Artist
Costume & Make-Up Chloe Grice Makeup Artist
Costume & Make-Up William Evans Costume Assistant
Visual Effects Kenneth Au Visual Effects Supervisor
Production Michelle Rejwan Producer
Production Tommy Gormley Executive Producer
Directing Tommy Gormley First Assistant Director
Directing Martina Vazzoler Script Supervisor
Camera Peter Graf Aerial Camera Technician
Visual Effects Catherine Lecavalier Visual Effects Coordinator
Visual Effects Yanick Wilisky Visual Effects Producer
Editing James Barham First Assistant Editor
Camera Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Visual Effects Jeff Sutherland Compositing Supervisor
Camera Gary Hymns Key Grip
Camera David Maund Key Grip
Visual Effects Leo-Patrick Houde Visual Effects Coordinator
Production Lucy Amos Casting Associate
Visual Effects David Wahlberg Compositing Supervisor
Editing Jane Tones Associate Editor
Editing Robert Sealey First Assistant Editor
Camera Matthew Poynter Camera Operator
Camera Peter Ayriss Drone Pilot
Camera Simon Muir Dolly Grip
Lighting Mike Farr Lighting Technician
Crew Alicia Davies Special Effects Coordinator
Lighting Gary Nolan Lighting Technician
Production Adam Teeuw Production Manager
Camera Luke Selway Second Assistant Camera
Art Oliver Roberts Art Direction
Costume & Make-Up Alex Harper Prosthetic Makeup Artist
Camera Salvador Cachu Best Boy Grip
Production Diala Al Raie Production Supervisor
Lighting Billy Dunn Lighting Technician
Art Patrick Harris Art Direction
Production Martin Joy Production Manager
Visual Effects Ted Lister Lead Animator
Visual Effects Stacy Bissell Visual Effects Producer
Visual Effects Janet Lewin Visual Effects Producer
Lighting Neil Ashton Electrician
Visual Effects Ken Steel Animation Supervisor
Visual Effects Sian Davies Visual Effects Coordinator
Art Laura Collins Set Dresser
Editing Philip Marvin Digital Intermediate Producer
Art Adam Brockbank Concept Artist
Art Claire Fleming Art Direction
Art Darnie Galloway Art Department Coordinator
Camera Alex Bender Second Assistant "B" Camera
Crew Simon Northcott Animatronics Designer
Lighting Lee Perkins Lighting Technician
Costume & Make-Up Eve Walker Costume Coordinator
Costume & Make-Up Phoebe Allies Tailor
Costume & Make-Up Neil Murphy Wardrobe Supervisor
Visual Effects Patrick Tubach Visual Effects Supervisor
Visual Effects Cecy Falls Visual Effects Coordinator
Visual Effects Daniel Tan Visual Effects Coordinator
Visual Effects James Yeoman Visual Effects Production Manager
Visual Effects François Lambert Visual Effects Supervisor
Visual Effects Amandine Gutierrez Visual Effects Coordinator
Visual Effects Daniele Bigi Visual Effects Supervisor
Camera Stephen Oh Drone Cinematographer
Visual Effects John J. Galloway Compositing Supervisor
Visual Effects Dan Snape Visual Effects Supervisor
Camera Matt Wright Second Assistant Camera
Directing Matthew Sharp First Assistant Director
Visual Effects Bron Barry Visual Effects Coordinator
Art Kamen Anev Concept Artist
Lighting Carter Lee Garrett Lighting Technician
Crew Neil Damman Special Effects Technician
Costume & Make-Up Natalie Abizadeh Makeup & Hair
Art Stephen Zavala Concept Artist
Visual Effects Ellie Ritchie Visual Effects Coordinator
Art Phil Saunders Conceptual Design
Art Louise Dobson Art Department Coordinator
Visual Effects Sam Bassett Compositing Supervisor
Visual Effects Jan Maroske Compositing Supervisor
Crew Nihal Friedel CG Supervisor
Visual Effects Kiel Figgins Senior Animator
Visual Effects Ed Coy Senior Generalist
Visual Effects Brian Ducharme VFX Artist
Camera Dan Garlick Best Boy Grip
Production Michelle Wraight Production Supervisor
Crew Emmanuel Pelletier CG Supervisor
Art Jon McCoy Concept Artist
Production Elliesse Cuniff Production Supervisor
Visual Effects Mark Simone Visual Effects Producer
Costume & Make-Up María Garcés Costume Assistant
Art Robert Voysey Construction Foreman
Camera Gary Smith Best Boy Grip
Costume & Make-Up Henry Christopher Costumer
Art Manuel Vilaseca Vaya Set Dresser
Camera Alex Collings Second Assistant "A" Camera
Camera Sergius Nafa First Assistant "A" Camera
Directing Tarik Afifi First Assistant Director
Camera Rob Stagg Drone Cinematographer
Camera Aidan Kelly Drone Pilot
Crew Alun Knott Drone Operator
Art Benjamin Last Conceptual Design
Editing Dave Lee Colorist
Costume & Make-Up William Steggle Wardrobe Master
Visual Effects Yann Nicolas Visual Effects Coordinator
Lighting Dave Sherman Electrician
Lighting Chris Dickinson Lighting Technician
Editing Doychin Margoevski Colorist
Camera Josh Milne Libra Head Technician
Production Caroline Pommert-Allegrante Casting Assistant
Crew Luke Corbyn Special Effects Technician
Visual Effects Pat Sweeney VFX Director of Photography
Visual Effects Lisa Theresa Downey-Dent Visual Effects Coordinator
Art Hannah Kons Graphic Designer
Art Sam Farr Set Dresser
Crew Chris Voy Visual Effects Art Director
Visual Effects Jason Wong VFX Artist
Costume & Make-Up Beth Hyland Contact Lens Technician
Visual Effects Samira Khan Visual Effects Coordinator
Costume & Make-Up Brendon Heath Key Hair Stylist
Visual Effects Audrey Deschênes Visual Effects Coordinator
Visual Effects Marc St-Gelais Visual Effects Coordinator
Camera Colin Anderson Camera Operator
Camera Mustafa Tyebkhan Digital Imaging Technician
Camera Mike Foyle Drone Pilot
Camera Loic Maheas Drone Pilot
Lighting Jack Geddes-Hopkins Lighting Technician
Camera Andres Claridge Second Assistant Camera
Camera Woody Gregson Second Assistant Camera
Camera Jack Sands Second Assistant Camera
Camera Daniel Lillie Second Assistant "A" Camera
Camera John L. Wilson Still Photographer
Costume & Make-Up Katie Pattenden Hairdresser
Directing Stewart Hamilton First Assistant Director
Directing Tamir Naber First Assistant Director
Directing Tomas Battersby Script Coordinator
Directing Ashley McMorrow Script Coordinator
Costume & Make-Up Chloe Murphy Costume Assistant
Costume & Make-Up Kieron Stone Costume Assistant
Costume & Make-Up Zina Mufleh Costume Assistant
Costume & Make-Up Kasia Chojnowska Costumer
Art Libby Guy Textile Artist
Art Kate Lawson Textile Artist
Art Roxana McIntyre Textile Artist
Costume & Make-Up Helen Jerome Wardrobe Assistant
Costume & Make-Up Rupert Steggle Wardrobe Assistant
Editing Armando J. Sanchez Assistant Editor
Editing Richard Flores Jr. Colorist
Editing Adam Nazarenko Digital Intermediate Colorist
Editing Ryan Faulkner Stereoscopic Editor
Crew Tim Berry Animatronics Designer
Crew Javier Coronilla Animatronics Designer
Crew Laura Sindall Animatronics Designer
Crew Jamie Campbell Special Effects Technician
Crew Dagan Jurd Special Effects Technician
Crew Fred Kello Special Effects Technician
Crew Sean Kenrick Special Effects Technician
Crew Henry Wolff Special Effects Technician
Visual Effects Indrit Zabzuni 3D Artist
Crew Fabio Bonvicini CG Supervisor
Crew Karin Cooper CG Supervisor
Visual Effects Sean Amlaner Compositing Supervisor
Crew Barry Kane CG Supervisor
Visual Effects James McPhail Creature Technical Director
Visual Effects Ed Siomacco Jr. Creature Technical Director
Crew Amit George Kuruvilla Digital Effects Supervisor
Lighting Wes Franklin Lighting Supervisor
Lighting Thomas Müller Lighting Supervisor
Visual Effects Adrien Lambert Senior Generalist
Visual Effects Yoshi Vu Senior Generalist
Crew Colin Shen Min Lim Visual Effects Editor
Visual Effects Cilie Kragegaard Visual Effects Producer
Visual Effects Maggie Leung Visual Effects Producer
Visual Effects Kacy McDonald Visual Effects Producer
Visual Effects Kajsa Kurtén Visual Effects Producer
Visual Effects Aman Bhanot Key Animation
Visual Effects Erin Anderson Visual Effects Coordinator
Visual Effects Brandon James Dickson Visual Effects Coordinator
Visual Effects Yasmine Hausler Visual Effects Coordinator
Visual Effects Ian Hensley Visual Effects Coordinator
Visual Effects Jonathan Howard Visual Effects Coordinator
Visual Effects Christian Smith Visual Effects Coordinator
Visual Effects Kat Turner Visual Effects Coordinator
Visual Effects Alyssa Knittel Visual Effects Coordinator
Visual Effects Caitlin Howell Visual Effects Coordinator
Visual Effects Erica Simons Visual Effects Coordinator
Visual Effects Tomas Battersby Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Jonathan Beres Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Elisa Mongil Gestido Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Jester Yao Hui Chai Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Daniel Salwam Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Samantha Panganiban Visual Effects Production Assistant
Visual Effects Brian Holligan Visual Effects Production Manager
Visual Effects Umar Adam Aziz Hussain Visual Effects Production Manager
Visual Effects Varuna Darensbourg Visual Effects Supervisor
Visual Effects Claus Kogsbøll Visual Effects Supervisor
Visual Effects Pietro Ponti Visual Effects Supervisor
Art Bob Cheshire Concept Artist
Art Adam Baines Concept Artist
Art Jake Lunt Davies Conceptual Design
Art Davison Carvalho Graphic Designer
Art Dominic Sikking Graphic Designer
Art Rebekah Bukhbinder Set Designer
Art Christopher Vincent Set Designer
Art Tyrone Isaacs Set Dresser
Art Tony Marks Supervising Carpenter
Production Lex Jorgen Production Supervisor
Production Lanette Marquardt ADR Voice Casting
Production Sara Freedland Casting Assistant
Production Jake Warnecke Casting Assistant
Art Buddie Wilkinson Dressing Prop
Art Darren Sutton Sculptor

Reacties

keyboard_arrow_up