Een jaar na de gebeurtenissen uit 'The Last Jedi' vindt voor een laatste keer de confrontatie tussen het verzet en de First Order plaats. Wie komt er als overwinnaar uit de bus? Naast de strijd moeten Rey en consorten ook hun persoonlijke demonen en verleden onder ogen zien. Terwijl het conflict tussen de Jedi en de Sith zijn hoogtepunt bereikt, mengen ook oude bekenden zich in de strijd.
Nee, helaas is Star Wars: Episode IX - The Rise of Skywalker nog niet beschikbaar op Netflix in Nederland.
Production | Michelle Rejwan | Producer |
Sound | John Williams | Original Music Composer |
Art | Claire Fleming | Art Direction |
Production | April Webster | Casting |
Art | Rick Carter | Production Design |
Production | Kathleen Kennedy | Producer |
Production | Jason McGatlin | Executive Producer |
Art | Matt Wynne | Art Direction |
Production | Tommy Gormley | Executive Producer |
Editing | Maryann Brandon | Editor |
Art | Lydia Fry | Art Direction |
Costume & Make-Up | Michael Kaplan | Costume Design |
Art | Oliver Roberts | Art Direction |
Art | Paul Inglis | Supervising Art Director |
Production | Alyssa Weisberg | Casting |
Camera | Dan Mindel | Director of Photography |
Art | Oli van der Vijver | Art Direction |
Production | J.J. Abrams | Producer |
Production | Nour Dardari | Associate Producer |
Art | Liam Georgensen | Art Direction |
Art | Robert Voysey | Construction Foreman |
Art | Rosemary Brandenburg | Set Decoration |
Production | Callum Greene | Executive Producer |
Art | Patrick Harris | Art Direction |
Editing | Stefan Grube | Editor |
Art | Ashley Lamont | Art Direction |
Crew | Chris Voy | Visual Effects Art Director |
Production | Nina Gold | Casting |
Art | Jim Barr | Art Direction |
Art | Samy Keilani | Art Direction |
Art | Mike Stallion | Art Direction |
Art | Kevin Jenkins | Production Design |
Sound | Addison Teague | Sound Effects Editor |
Sound | Andy Nelson | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Tom Lalley | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | Steve Slanec | Sound Editor |
Visual Effects | Dominic Tuohy | Special Effects Supervisor |
Visual Effects | Neal Scanlan | Creature Effects Technical Director |
Visual Effects | Paul Kavanagh | Animation Supervisor |
Sound | Matthew Wood | Supervising Sound Editor |
Sound | Stuart Wilson | Production Sound Mixer |
Visual Effects | Roger Guyett | Visual Effects Supervisor |
Sound | Chris Scarabosio | Sound Re-Recording Mixer |
Sound | David Acord | Supervising Sound Editor |
Visual Effects | Patrick Tubach | Visual Effects Supervisor |
Costume & Make-Up | Phoebe Allies | Tailor |
Directing | J.J. Abrams | Director |
Writing | J.J. Abrams | Screenplay |
Writing | Chris Terrio | Story |
Writing | Derek Connolly | Story |
Writing | Chris Terrio | Screenplay |
Writing | J.J. Abrams | Story |
Writing | Colin Trevorrow | Story |
Writing | George Lucas | Characters |
Camera | Birgit Dierken | Camera Operator |
Camera | Rob Stagg | Drone Cinematographer |
Camera | Dora Krolikowska | First Assistant "B" Camera |
Lighting | Mike Farr | Lighting Technician |
Lighting | Chris Dickinson | Lighting Technician |
Camera | Dan Garlick | Best Boy Grip |
Camera | Colin Anderson | Camera Operator |
Camera | Matt Wright | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Analyn Cruz | Hairstylist |
Costume & Make-Up | Francesca Crowder | Key Hair Stylist |
Camera | David B. Nowell | Aerial Director of Photography |
Camera | John Marzano | Aerial Director of Photography |
Costume & Make-Up | Alex Harper | Prosthetic Makeup Artist |
Camera | Robert Palmer | First Assistant "B" Camera |
Camera | Peter Graf | Aerial Camera Technician |
Camera | Peter Batten | Camera Operator |
Camera | David Maund | Key Grip |
Camera | Josh Milne | Libra Head Technician |
Lighting | Lee Narby | Lighting Technician |
Camera | Daniel Lillie | Second Assistant "A" Camera |
Camera | Alex Bender | Second Assistant "B" Camera |
Costume & Make-Up | Karen Asano-Myers | Hairstylist |
Camera | Graham Hall | Camera Operator |
Camera | Aidan Kelly | Drone Pilot |
Camera | Erik L. Brown | First Assistant Camera |
Camera | Sergius Nafa | First Assistant "A" Camera |
Lighting | Billy Dunn | Lighting Technician |
Lighting | Lee Perkins | Lighting Technician |
Camera | Woody Gregson | Second Assistant Camera |
Camera | Dave Hamilton-Green | Steadicam Operator |
Camera | Loic Maheas | Drone Pilot |
Lighting | Dave Sherman | Electrician |
Camera | Gary Hymns | Key Grip |
Camera | Andrew Rowlands | Second Unit Director of Photography |
Costume & Make-Up | Daniel Lawson Johnston | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Bill Corso | Makeup Artist |
Camera | Joseph Segura | First Assistant Camera |
Camera | Jack Sands | Second Assistant Camera |
Crew | Alun Knott | Drone Operator |
Lighting | Hosni Al Baqa | Gaffer |
Camera | Jonathan Olley | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Carolyn Cousins | Key Hair Stylist |
Costume & Make-Up | Brendon Heath | Key Hair Stylist |
Camera | Stephen Oh | Drone Cinematographer |
Camera | Alex Collings | Second Assistant "A" Camera |
Costume & Make-Up | Natalie Abizadeh | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Katie Pattenden | Hairdresser |
Camera | Gary Smith | Best Boy Grip |
Camera | Mike Foyle | Drone Pilot |
Lighting | Carter Lee Garrett | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Beth Hyland | Contact Lens Technician |
Costume & Make-Up | Carleigh Herbert | Makeup Artist |
Camera | Simon Muir | Dolly Grip |
Camera | Peter Ayriss | Drone Pilot |
Camera | Luke Selway | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Andrew Simonin | Hairdresser |
Camera | Mustafa Tyebkhan | Digital Imaging Technician |
Lighting | Gary Nolan | Lighting Technician |
Costume & Make-Up | Chloe Grice | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Anna Kießer | Prosthetic Makeup Artist |
Camera | Salvador Cachu | Best Boy Grip |
Camera | Matthew Poynter | Camera Operator |
Lighting | Neil Ashton | Electrician |
Camera | Paul Wheeldon | First Assistant "C" Camera |
Lighting | Jack Geddes-Hopkins | Lighting Technician |
Camera | John L. Wilson | Still Photographer |
Costume & Make-Up | Lisa Tomblin | Hair Designer |
Camera | Toby Plaskitt | Russian Arm Operator |
Camera | Andres Claridge | Second Assistant Camera |
Costume & Make-Up | Amy Byrne | Makeup Artist |
Costume & Make-Up | Flora Moody | Makeup & Hair |
Costume & Make-Up | Alex Rouse | Wigmaker |
Directing | Lizzie Pritchard | Script Supervisor |
Directing | Tommy Gormley | First Assistant Director |
Directing | Matthew Sharp | First Assistant Director |
Directing | Tamir Naber | First Assistant Director |
Directing | Stewart Hamilton | First Assistant Director |
Directing | Dawn Gilliam | Script Supervisor |
Directing | Tomas Battersby | Script Coordinator |
Directing | Ashley McMorrow | Script Coordinator |
Directing | Nicoletta Mani | Script Supervisor |
Directing | Martina Vazzoler | Script Supervisor |
Directing | Tarik Afifi | First Assistant Director |
Costume & Make-Up | Heidi McQueen-Prentice | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Kasia Chojnowska | Costumer |
Art | Kate Lawson | Textile Artist |
Costume & Make-Up | Zina Mufleh | Costume Assistant |
Editing | Armando J. Sanchez | Assistant Editor |
Editing | Doychin Margoevski | Colorist |
Editing | Philip Marvin | Digital Intermediate Producer |
Costume & Make-Up | Stella Atkinson | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | Helen Jerome | Wardrobe Assistant |
Editing | Laura Geucherian | Digital Intermediate Producer |
Costume & Make-Up | Zeina Soufan | Costume Supervisor |
Editing | Jess Jansen | Assistant Editor |
Editing | James Barham | First Assistant Editor |
Costume & Make-Up | Eve Walker | Costume Coordinator |
Costume & Make-Up | Henry Christopher | Costumer |
Costume & Make-Up | Calandra Meredith | Key Costumer |
Costume & Make-Up | Vivienne Jones | Assistant Costume Designer |
Costume & Make-Up | William Evans | Costume Assistant |
Art | Libby Guy | Textile Artist |
Costume & Make-Up | William Steggle | Wardrobe Master |
Editing | Adam Nazarenko | Digital Intermediate Colorist |
Editing | Richard Flores Jr. | Colorist |
Costume & Make-Up | Chloe Murphy | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Amanda Trewin | Key Costumer |
Art | Roxana McIntyre | Textile Artist |
Editing | Stefan Sonnenfeld | Digital Intermediate Colorist |
Editing | Dave Lee | Colorist |
Editing | Robert Sealey | First Assistant Editor |
Editing | Ryan Faulkner | Stereoscopic Editor |
Costume & Make-Up | Kieron Stone | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | Rupert Steggle | Wardrobe Assistant |
Editing | Brett Schlaman | 3D Editor |
Editing | Ben Cox | Assistant Editor |
Editing | Jane Tones | Associate Editor |
Costume & Make-Up | María Garcés | Costume Assistant |
Costume & Make-Up | David Crossman | Costume Supervisor |
Costume & Make-Up | Neil Murphy | Wardrobe Supervisor |
Lighting | Douglas Addy | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Brian Ducharme | VFX Artist |
Crew | Alicia Davies | Special Effects Coordinator |
Crew | Nihal Friedel | CG Supervisor |
Crew | Matthew MacMurray | Animatronics Designer |
Lighting | Wes Franklin | Lighting Supervisor |
Crew | Colin Shen Min Lim | Visual Effects Editor |
Crew | Guillaume St-Aubin-Seers | Visual Effects Editor |
Crew | Javier Coronilla | Animatronics Designer |
Crew | Fred Kello | Special Effects Technician |
Crew | Sean Kenrick | Special Effects Technician |
Visual Effects | Olivier Beaulieu | Compositing Supervisor |
Crew | Christopher Ahrens | CG Supervisor |
Crew | Philippe Theroux | CG Supervisor |
Visual Effects | Kiel Figgins | Senior Animator |
Crew | Mark S. Wright | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Kevin Elam | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Stephen Aplin | Animation Supervisor |
Crew | Barry Kane | CG Supervisor |
Visual Effects | James McPhail | Creature Technical Director |
Visual Effects | Edward Randolph | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Mark Simone | Visual Effects Producer |
Crew | Simon Northcott | Animatronics Designer |
Visual Effects | Jeff Sutherland | Compositing Supervisor |
Crew | Malcolm Humphreys | CG Supervisor |
Crew | Amit George Kuruvilla | Digital Effects Supervisor |
Visual Effects | Cilie Kragegaard | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Janet Lewin | Visual Effects Producer |
Crew | Andrew Booth | CG Supervisor |
Visual Effects | Pat Sweeney | VFX Director of Photography |
Visual Effects | Stacy Bissell | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Michel Barrière | Compositing Supervisor |
Visual Effects | John J. Galloway | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Scott Dace | Senior Animator |
Visual Effects | Louise Bertrand | Visual Effects Producer |
Crew | Laura Sindall | Animatronics Designer |
Crew | Neil Damman | Special Effects Technician |
Visual Effects | Ken Steel | Animation Supervisor |
Crew | Fabio Bonvicini | CG Supervisor |
Visual Effects | Jan Maroske | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Sean Amlaner | Compositing Supervisor |
Crew | Martin Allan Kloner | Visual Effects Editor |
Crew | Sébastien Rioux | Visual Effects Editor |
Visual Effects | Kacy McDonald | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Indrit Zabzuni | 3D Artist |
Lighting | Julien Lasbleiz | Lighting Artist |
Lighting | David Marsh | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Yoshi Vu | Senior Generalist |
Visual Effects | Kajsa Kurtén | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Charles Lai | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Yanick Wilisky | Visual Effects Producer |
Crew | Sam Nicholson | Animatronics Designer |
Visual Effects | Maggie Leung | Visual Effects Producer |
Crew | Luke Corbyn | Special Effects Technician |
Crew | Dagan Jurd | Special Effects Technician |
Crew | Henry Wolff | Special Effects Technician |
Visual Effects | Simon Marinof | Compositing Supervisor |
Visual Effects | Jason Wong | VFX Artist |
Crew | Tim Berry | Animatronics Designer |
Crew | Karin Cooper | CG Supervisor |
Visual Effects | Sam Bassett | Compositing Supervisor |
Lighting | Thomas Müller | Lighting Supervisor |
Visual Effects | Lee McNair | Animation Supervisor |
Visual Effects | David Wahlberg | Compositing Supervisor |
Crew | Emmanuel Pelletier | CG Supervisor |
Visual Effects | Blaise Panfalone | Visual Effects Producer |
Crew | Jamie Campbell | Special Effects Technician |
Visual Effects | Ed Siomacco Jr. | Creature Technical Director |
Visual Effects | Adrien Lambert | Senior Generalist |
Visual Effects | Ed Coy | Senior Generalist |
Visual Effects | Richard Martin | Visual Effects Producer |
Visual Effects | Chuck Duke | Key Animation |
Visual Effects | Kenneth Au | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Samantha Panganiban | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Claus Kogsbøll | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Erin Anderson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Marc St-Gelais | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Daniel Salwam | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Jonathan Howard | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Elisa Mongil Gestido | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Brandon James Dickson | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Gerard Diefenthal | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Brian Holligan | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Nigel Sumner | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Ian Hensley | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Audrey Deschênes | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Catherine Lecavalier | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Martine Losier | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Yann Nicolas | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tomas Battersby | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Ted Lister | Lead Animator |
Visual Effects | Sian Davies | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tony Como | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Kat Turner | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jonathan Beres | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | Daniele Bigi | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Jeff Capogreco | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Richard Bain | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Aman Bhanot | Key Animation |
Visual Effects | Yasmine Hausler | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Erica Simons | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Marc Varisco | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Joseph Kasparian | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Daniel Tan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Gunther Schatz | Visual Effects Technical Director |
Visual Effects | Bron Barry | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Lisa Theresa Downey-Dent | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Cecy Falls | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Samira Khan | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Umar Adam Aziz Hussain | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Pauline Duvall | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Ellie Ritchie | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Caitlin Howell | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Karina Mariano | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Pietro Ponti | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Joanie Croteau | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Varuna Darensbourg | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Chris Morley | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Alyssa Knittel | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Leo-Patrick Houde | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Tony Cole | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | François Lambert | Visual Effects Supervisor |
Visual Effects | Amandine Gutierrez | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Christian Smith | Visual Effects Coordinator |
Visual Effects | Jester Yao Hui Chai | Visual Effects Production Assistant |
Visual Effects | James Yeoman | Visual Effects Production Manager |
Visual Effects | Dan Snape | Visual Effects Supervisor |
Art | Louise Dobson | Art Department Coordinator |
Art | Adam Baines | Concept Artist |
Production | Diala Al Raie | Production Supervisor |
Production | Laura Wootton | Production Supervisor |
Art | Rodolfo Damaggio | Concept Artist |
Art | Stephen Tappin | Concept Artist |
Art | Jamie Wilkinson | Property Master |
Production | Adam Teeuw | Production Manager |
Art | Hannah Kons | Graphic Designer |
Production | Jake Warnecke | Casting Assistant |
Art | Fliss Jaine | Art Department Coordinator |
Art | Andree Wallin | Concept Artist |
Art | Colin Jackman | Conceptual Design |
Art | Davison Carvalho | Graphic Designer |
Production | Martin Ware | Casting Associate |
Art | Adam Brockbank | Concept Artist |
Art | Phil Saunders | Conceptual Design |
Art | Christopher Vincent | Set Designer |
Art | Bob Cheshire | Concept Artist |
Art | Ryan Church | Concept Artist |
Art | David Vyle Levy | Concept Artist |
Art | Laura Collins | Set Dresser |
Art | Tyrone Isaacs | Set Dresser |
Production | Martin Joy | Production Manager |
Production | Angela Young | Casting Associate |
Art | Sam Farr | Set Dresser |
Art | Manuel Vilaseca Vaya | Set Dresser |
Production | Lex Jorgen | Production Supervisor |
Art | Dominic Sikking | Graphic Designer |
Production | Caroline Pommert-Allegrante | Casting Assistant |
Art | Matthew Savage | Concept Artist |
Production | Elliesse Cuniff | Production Supervisor |
Production | Lanette Marquardt | ADR Voice Casting |
Art | Darnie Galloway | Art Department Coordinator |
Art | Jon McCoy | Concept Artist |
Art | Peter Popken | Concept Artist |
Art | Jake Lunt Davies | Conceptual Design |
Art | Kamen Anev | Concept Artist |
Art | Benjamin Last | Conceptual Design |
Art | Rebekah Bukhbinder | Set Designer |
Production | Michelle Wraight | Production Supervisor |
Art | Stephen Zavala | Concept Artist |
Art | Tony Marks | Supervising Carpenter |
Production | Sara Freedland | Casting Assistant |
Production | Lucy Amos | Casting Associate |
Art | Buddie Wilkinson | Dressing Prop |
Art | Darren Sutton | Sculptor |
Camera | Ravi Ghelani | Camera Trainee |
Visual Effects | Arild Anfinnsen | VFX Artist |
Visual Effects | Dan Finnegan | VFX Artist |
Crew | Caitlin Dechelle | Stunt Double |
Crew | Nina Jalava | Stand In |
Art | Richard Campling | Art Direction |
Production | Waleed Al-Tal | Production Assistant |
Art | Roxana Alexandru | Assistant Art Director |
Crew | Katie McDonnell | Stunt Double |
Crew | Matt Crook | Stunts |
Crew | Jonty Green | Stunts |
Crew | Jessica Hooker | Stunts |
Directing | Jeff Taylor | Second Assistant Director |
Visual Effects | Kenneth Koh | VFX Artist |
Crew | Tolga Kenan | Utility Stunts |
Crew | Marc Mailley | Stunt Coordinator |
Directing | Matthew Sharp | Assistant Director |
Crew | Sarah Lochlan | Stunts |